טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com

לבחור בקפידה את המוצר הטוב ביותר

עיצוב הפרגולות בימינו אינו כמו שהיה בתחילת העשור. תחום הפרגולות השתכלל מאד, מתח את פניו ומציע שלל של התקני הצללה שכל אחד הוא סיפור בפני עצמו. הדבר נכון גם מההיבט הפונקציונלי וגם מההיבט העיצובי: כל התקן מספק כמות שונה של אור, מגן מפני כמות שונה של אור, נראה אחרת, ומתאים לסוג שונה של חצר, גינה או מתחם ציבורי.

חברה מקצועית בנושא פרגולות תלווה אותך בכל תהליך העיצוב

בול עץ היא החברה שתדאג לספק לך שירות ייעוץ לעיצוב הפרגולה, שיכלול גם היבטים פונקציונליים, בהתאם לתוואי השטח. בהינתן המגבלות והמעלות של האזור בו תותקן הפרגולה, תוכל לבחור מתוך קטלוג את הפרגולה הרצויה עבורך.

פרגולות אלומיניום

מספר טיפים לפני שבוחרים פרגולה סופית

לפני בואנו לאתר שלך, דבוק באני מאמין שלך, ודע איזה סוג של פרגולה אתה מעוניין שתמוקם באתר בסופו של דבר: כסופה, מעץ, גדולה, קטנה, גבוהה, נמוכה, עם רפפות או ללא רפפות. רצוי שתדע מראש איזה עיצוב פרגולה הוא העיצוב הנכון עבורך, ואיזה חומר ייצור תהיה מעוניין לצרוך. כך, גם לאחר שתפגוש בנו, ואנו נספק לך ייעוץ מקצועי, הבחירה הסופית של הפרגולה מתוך מצאי האפשרויות המוגבל שנציג לך תהיה קלה יותר וללא התלבטויות. בנוסף, אם אין לך ממש דעה עיצובית, תן לגינה, לחצר או למתחם החיצוני “לשפוט”: בחן אותו, בדוק מה הצבעים השולטים במתחם, ומה הצורות השולטות, והישאר עקבי. פרגולה מהווה אובייקט גדול, ולכן לא מומלץ להמר עם עיצובים אלטרנטיביים.

התקנה מהחברה

החברה שסייעה לך לבחור פרגולה מעוצבת תספק גם את ההתקנה, או תמסור לידייך פרגולות להתקנה עצמית, אם זהו רצונך. החברה תוביל ותתקין את הפרגולה, אם מדובר במוצר להתקנה על ידי מקצוענים. נתגלו בעיות במוצר? סקור אותם ושלח אלינו, ואנו נדאג לתקנן במועד.

הכירו את חברת “בול עץ” המתמחה בפרגולות מעוצבות בהתאמה אישית

לחברת “בול עץ” רזומה עשיר בענף הפרגולות, אשר כולל עיצוב פרגולות, אפיונן בבית הלקוח, בחצר או במתחם הציבורי, והתקנתן. בול עץ עובדת על פי רצון הלקוח, ומספקת עבורו פרגולות מעוצבות בהתאמה אישית על פי המתווה שבחר.

פנו לחברת “בול עץ” לרכישת פרגולות עץ, מתכת, או אלומיניום – מעוצבות, בהתאמה אישית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!