סגירת חורף לפרגולות

 
החורף הישראלי אינו ארוך במיוחד וגם לא גשום במיוחד. במקרה הטוב הוא מתפרש על פני ארבעה או חמישה חודשים, שבהם רק ימים ספורים הם ימי גשם וסערה. ובכל זאת, גם החורף הישראלי עלול לגרום לנזקים לבעלי עסקים קטנים. כשבחוץ נושבות רוחות עזות, כשהטמפרטורות צונחות וכשהגשם לא מפסיק לרדת לאף אחד לא ממש מתחשק לשבת בבית קפה בפינת הרחוב, לטייל בין הדוכנים של חנויות רחוב או לבדוק את הסחורה החדשה שבהן. התוצאה היא ירידה בלתי נמנעת במספר הלקוחות וברווחיהם של העסקים הקטנים.

החדשות הטובות הן, שכיום ישנו פתרון עבור אותם עסקים קטנים. פתרון זה נקרא סגירת חורף.

סגירת חורף לעסקים קטנים – לשמירה על היקף הלקוחות ולצמצום

הפסדים

סגירת חורף הוא השם שניתן ליריעות ברזנט או בד שמשונית, אשר מוצבות כגג וכקירותיו של חלקו החיצוני של העסק. במקומות שבהן יש פרגולות או סוכך, סגירת החורף תכלול רק יריעות שישמשו כקירות מסביב לחלל. סגירת חורף מאפשרת בידוד הרמטי מפני גשמים ורוחות, והיא מותירה את כל מי ומה שנמצא תחתיה יבש לחלוטין. כאשר מבצעים סגירת חורף, ניתן גם לחמם את החלל באמצעות תנורי חימום קטנים, פטריות חימום וכדומה. למעשה, סגירת חורף מאפשרת לנו לשהות במקום יבש, חמים ומוגן, גם כשבחוץ משתוללת סערה.

הודות לכך, סגירת חורף משמשת כפתרון האידיאלי והאופטימלי עבור עסקים רבים החשופים לגשם, לרוחות ולסערות בימי החורף. בתי קפה, מסעדות, פיצוציות, פיצריות ושלל חנויות רחוב – כל אלו יכולים להשתמש בפרגולות כסגירת חורף כדי להבטיח מקום יבש ומוגן עבור סחורותיהם ועבור לקוחותיהם, וכדי למנוע את צמצום רווחיהם.

סגירת חורף יכולה להשתלב עם עיצובו של כל עסק. ניתן להציב בה תאורה מגוונת, צמחייה, שולחנות, כסאות, ציוד הגברה ועוד. סגירת חורף לא רק שאינה פוגעת בעיצובו של העסק, אלא אפילו יכולה לשדרג אותו ולהעניק לו מראה אלגנטי יותר. לכן, אין זה פלא שגם אולמות אירועים ומרכזי כנסים החלו להשתמש בסגירת חורף כפתרון לעריכת אירועים בחוץ בחודשי החורף.

סגירת חורף – פתרון פונקציונאלי לבילוי חורפי אידיאלי


כשקר ויורד גשם אנשים רבים מעדיפים להישאר בבתיהם ולא לצאת לבילויים או לסידורים לא חיוניים. אולם כאשר הם יודעים שהתנאים הפיזיים במקום המיועד מאפשרים להם לאכול / לשתות / לבלות עם חברים / לערוך קניות וגם להישאר יבשים וחמים, הם לא חושבים פעמים ויוצאים לדרך. סגירת פרגולה וסגירת חורף בעסק כלשהו הופכת למעשה את מזג האוויר לשיקול לא רלוונטי בהחלטתו של הלקוח האם לצאת מהבית או לא. הודות לסגירת חורף, עסקים יכולים למנוע את הירידה הדרסטית בהיקף הלקוחות וברווחים הנגרמת בדרך כלל בחודשי החורף.

חברת בול עץ שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בתכנון ובייצור של פרגולות וסגירות חורף. עם סגירת החורף של חברת בול עץ תוכלו גם אתם ליצור סביבה יבשה, חמימה ומוגנת עבור לקוחותיכם, להבטיח זרימה של לקוחות גם בחודשי החורף ולמזער את הפסדיכם.