מידע על דגמי הפרגולות שלנו

 
חברת בול עץ מתמחה בתכנון, בעיצוב, בייצור ובהקמה של פרגולות, כבר יותר מ- 30 שנה. כדי לייצר פרגולות עץ איכותיות, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מקפידה החברה לעשות שימוש בעץ משובח ובמוצרים נלווים איכותיים להפליא. צוות אנשי המקצוע של החברה רואה עצמו מסור לשביעות רצונו המלאה של הלקוח ולעבודה בגימור מוקפד, תוך עמידה בלוחות זמנים.

בול עץ מספקת את שירותיה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, וביכולתה לתכנן, לייצור ולהתקין פרגולות עץ בכל גודל ובשלל עיצובים, בהתאם לדרישות האתר המיועד ולטעמו של הלקוח, לרבות פרגולות עץ ענקיות עבור לקוחות מן המגזר הציבורי. לנוחות הלקוחות מציעה החברה גם פרגולות עץ בשילוב ברזל, לעיצוב אסתטי ואיתן.

AIR-גולה - איירגולה פתרון הצללה איכותי ואסתטי

עוד מתמחה חברת בול עץ בייצור "AIR-גולה" – פרגולה המשלבת מסגרת ברזל מרשימה ואיתנה עם עץ אמיתי ואיכותי, ליצירת פרגולה ללא עמודים. האיירגולה מאפשרת התקנת פתרון הצללה איכותי ואסתטי להפליא, תוך ניצול חכם ומלא של החלל.

בנוסף לניסיון הרב של בול עץ בהקמה של פרגולות עץ, יתרונה הרב של החברה בא לידי ביטוי ביכולתה לספק מענה למגוון רחב של עבודות עץ. כך באפשרותה להעניק מענה מקיף לכל צורכי עבודות העץ של הלקוח, תוך הקפדה על התאמה עיצובית ושמירה על אחידות של אלמנטים עיצוביים, אשר מעניקים לבית, למשרד או לבית העסק מראה מושקע ומוקפד במיוחד. כך, למשל, בנוסף לפרגולות עץ, מייצרת החברה ומתקינה גם דקים ורצפות עץ, ריהוט גן וריהוט רחוב, מבני עץ גדולים ומחסנים, גדרות עץ ואדניות ועוד.

סוגי עצים


עם העצים המשמשים לייצור פרגולה, ניתן למנות את עצי האורן, עץ אלון, עץ איפאה, עץ טיק ועוד. העצים כולם עוברים טיפולים מיוחדים, על מנת לשמרם היטב ולהגן עליהם מפני פגעי מזג האוויר, מפני רטיבות ומפני חרקים ומזיקים. צוות אנשי המקצוע המיומנים והמסורים של החברה בעלי ניסיון נרחב בתחום ומאחוריהם ניסיון עשיר ביותר של התקנת פרגולות עץ. על סמך הידע הרב שרכשו לאורך השנים, ביכולתם לסייע לכל לקוח בבחירת העץ המתאים לייצור הפרגולה בה הוא מעוניין, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, בהתאם למקום הפרגולה, לתנאים במקום ולעיצוב המבוקש.

רוצים לגלות כיצד גם אתם תוכלו ליהנות מפתרונות ההצללה המרהיבים של בול עץ? סיירו באתר, הציצו בגלריות, בהן שלל דוגמאות לפרגולות עץ ולפרגולות עץ ומתכת אותן התקינה החברה עבור לקוחות שונים. לאחר מכן, פנו אלינו בבול עץ, ואנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי חינם, ללא התחייבות.