טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
בארצנו החמה על מנת ליהנות ממקום ציבורי, בעיקר בחודשי הקיץ, חייבת להיות פינת צל. גנים ופארקים ציבוריים לא יהיו שימושיים בלי צל והגיע הזמן לבחון את הפתרונות המתאימים לכך.

פתרונות הצללה

יש לא מעט פארקים ציבוריים ברחבי הרשויות המקומיות בארץ ולמעשה הם נועדו לשרת את הציבור. כדי לחיות חיים איכותיים ונוחים יש צורך ביותר מכמה תשתיות בסיסיות שאנו חייבים כהכרח ולכן יש גנים מושקעים רבים שנועדו לרווחת תושבי המקום אך אלו יכולים לרדת לטמיון בחודשי הקיץ החמים. השמש עלולה להיות מסוכנת לאנשים שנמצאים במקום, בעיקר לילדים, היא פוגעת במתקני המקום וגורמת להם לבלאי, דהיית צבע וחימומם עד כדי כך שלא ניתן להשתמש בהם. מכל פתרונות ההצללה הרבים יש כמה שימושיים במיוחד. כיום שטחי הצללה הם מבחינת חובה בגני ילדים ובתי ספר וכך גם בגני משחקים. ההצללות צריכות להיות בעלות תקן ועמידות ספציפית נגד אש.

אילו פתרונות הצללה אפשריים למקומות ציבוריים?

  • פארקים ומוסדות ציבוריים יכולים ליהנות מפרגולות איכותיות. הפרגולות האיכותיות אמנם אינן זולות אך מהוות פתרון מעולה לטווח הארוך. הפרגולות יכולות להיות שימושיות גם לימי הקיץ וגם לעונות מעבר ובאותה נשימה גם לתקופת החורף כך שהם ישמשו מחסה כנגד הגשם הקל אם הוא יתפוס את הציבור, כך שיהיה אפשר להמשיך ליהנות מהמתקנים בפארק או לשבת בו בלי כל חשש.
  • אם פרגולות נשמעות כמו פתרון יקר מידי או כזה שלא יהיה שימושי למקום בגלל שמדובר בעיצוב שונה או כזה שמצריך פתרון רחב יותר, רשתות צל יהיו פתרון מעולה. רשתות צל יכולות להיות פתרון קבוע או פתרון זמני והן מעוצבות במיוחד. יש רשתות צבעוניות ויש רשתות רציניות יותר כך שניתן להתאים אותם לכל מוסד ולכל מתאר

מה היתרון של רשתות צל?

מעבר לכך שרשתות הצל יכולות להתאים לכל מתאר ומגיעות במבחר רחב של צבעים, הן קלות מאוד להתקנה ולמעשה ניתן גם להתקין אותן באופן עצמאי. הן לא מצריכות אישורי בניה ולא מצריכות ידע מקצועי, לא מצריכות תחזוקה ולמעשה אפשר להסיר אותן מתי שרוצים. ניתן לקבל הצללה מלאה או הצללה חלקית וכמובן לאחסן אותם ביתר קלות על ידי קיפול. הן בעלות תקן ועמידות ספציפית נגד אש.

עיצוב

כיום הפתרונות הטכניים מאפשרים מגוון עצום של אפשרויות עיצוב ואנו מעניקים ייעוץ ותכנון לפני ביצוע לכל פרויקט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!