טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
מעוניינים לדעת הכל על בחירת גזיבו לבית פרטי בעידן המודרני? במאמר זה אנו שוטחים את כל מה שכדאי לכם לדעת בתחום. אופן בחירת הגזיבו כיום אינו מה שהוא היה בעבר. האפשרויות התרחבו מאד וניתן להגיע לדגמים רבים של פריט דקורטיבי זה. מהם החידושים בתחום הגזיבו כיום? הכירו את כל מה שכדאי לדעת בתחום.

עיצוב חיצוני

בעוד אשר בעבר גזיבו התאפיין רק בצורות מסורתיות כמו פגודה יפנית או גג במבוק משולש בסגנון המזרח הרחוק, כוים ניתן לבחור גם תצורת מערביות שיסגרו לכם את הגזיבו, למשל גזיבו עם גג רעפים אדום.

שימוש פנימי

ישנם התקני גזיבו שמגיעים מעוצבים עם תשתית הפנים: ספסלים מחוברים מבפנים לגזיבו. קניתם כזה? חסכתם לעצמכם הוצאות על ריהוט גן, שכן אתם מקבלים במחיר אחד גם גזיבו וגם פינת ישיבה פנימית מוצללת. בכך, גם איינתם את הצורך ברכישת פרגולה ולכן בקנייה אחת יש לכם פתרון מושלם הן לאירוח והן להצללה, שלא לומר – גם פתרון עיצובי בחצר.

עיצובים מיוחדים

בואו להכיר את העיצובים המיוחדים באמת, אלה שקשה להגיע אליהם בכל יום: גזיבו בצורת מלבן המדמה חדר מערבי, גזיבו משולש עשוי כולו מבמבוק דק, גזיבו לבן, ועוד. בואו לפגוש את העיצובים המיוחדים באמת של ההתקן המסורתי המיוחד ולבחור אותם בהתאמה מלאה לחצר הבית שלכם.

ליטוש עיצוב החצר

כמובן שחצר שיש בה גזיבו היא חצר מעוצבת ויפה עם הוכחות אומנותית פר אקסלנס. לרוב, גזיבו מחליף גם פינת ישיבה בגן וגם רכישת פרגולה מה שאומר שהוא מרכז החצר והופך אותה, בהשקעה נמוכה יחסית המצריכה רק את רכישתו, לרב תכליתית עם תשתיות מרובות. כל זאת, כשמדובר בהתקן מעוצב בסגנונות עתיקים ואותנטיים שיוסיפו נופך רב לכל חצר וגינה.

הצללה איכותית

גזיבו מספק הצללה כמו פתרונות ההצללה פרגולות וסוככים. הוא משמש גם למטרות נוספות כמו כינוסים וישיבות, אך בפועל זהו פתרון שמספק צל. הצללה בתוך גזיבו נחשבת לאחת המוגנות בשל היעדר תריסים ורפפות, בשונה מפרגולה מתכווננת. זה, בתוספת המראה האותנטי שלו הופכים אותו לאחד מההתקנים החמים ביותר של השנים האחרונות בתחום הצרכנות הביתית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!