טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com

בין אם מדובר בפינת מנוחה שאתם מתכננים עבור העובדים בעסק שלכם, ובין אם מדובר בפינת ישיבה ואירוח בחצר הבית שלכם – אתם צריכים תמיד לחשוב על כל מה שנוגע להצללה ולכיסוי של מרחבים חיצוניים באשר הם. פתרון ההצללה הוא נחוץ בכדי שתוכלו להשתמש בפינת הישיבה המטופחת שלכם בכל עת, ובהקשר זה חשוב להכיר את השימוש האיכותי בפרגולות כיום. פרגולות שונות נותנות פתרון הצללה וכיסוי איכותי לאורך רוב חודשי השנה, והופכות כל גינה לפינה נעימה ומטופחת – וכדאי להכיר את היתרונות של פרגולות אלומיניום.

בעיצוב פרגולות, לאלומיניום יש תפקיד חשוב ביותר

תכנון ועיצוב של פרגולה דורש בחירה נכונה בחומרי גלם שמתאימים עבור עיצוב איכותי של מוצרים אלה. פרגולת אלומיניום, בהקשר זה, היא בעלת יתרונות רבים מאוד הן מבחינה אסתטית והן מבחינת השמירה והאיכות של הפרגולה לאורך זמן. האלומיניום, בפני עצמו, הוא חומר גלם מתכתי שמתאפיין בצבע הכסוף ובמראה החלק שלו ואשר ניתן לצבוע אותו בצביעה איכותית בתנור ובכל גוון, בעמידות שלו בפני שחיקה ובהיותו חומר שלא מתחמצן – כלומר מתכת שלא מפתחת חלודה גם כאשר היא חשופה לגשם. בהתחשב בכך זה, אפשר להבין את היתרונות שלו בעיצוב פרגולות.

מה היתרונות ומה הכוח של פרגולות עשויות אלומיניום?

אסתטיקה

בראש ובראשונה, כשאתם מתכננים פרגולה אתם רוצים שהיא תהיה כמה שיותר אסתטית, ושהשילוב שלה בחצר, במרפסת או בגג יהיה שילוב אסתטי שיתאים לעיצוב הכללי של אותו המרחב. פרגולת אלומיניום היא פרגולה שמתאימה לעיצוב מודרני וחדשני מחד, אך היא משתלבת גם במרחבים נעימים וטבעיים יותר בצורה נוחה. לכן, מדובר בבחירה איכותית ביותר עבור עיצוב של מרחבים כאלה – גם כשהיא מהווה מרכיב מרכזי בהם וגם כשהיא סולידית ונסתרת יותר.

עמידות במים ושמש

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר, שהופך את האלומיניום לחומר שנמצא בשימוש נרחב בעולם שלנו כיום, הוא העמידות של האלומיניום במים והעובדה שהוא לא מפתח חלודה כלל. כשאתם בוחרים פרגולה לחצר שלכם, אתם רוצים שהיא תהיה עמידה לאורך זמן, והיא חשופה למים משום שהיא ניצבת בחוץ והגשמים מגיעים אליה. פרגולת אלומיניום לא תפתח חלודה, ותשמור על המראה המבריק והאיכותי שלה גם במצבים שבהם עץ או מתכות אחרות היו נשחקים.

עמידות בשחיקה

האלומיניום הוא לא רק עמיד בפני מים, הוא גם עמיד בפני שחיקה. כשאנחנו מציבים פרגולה בחוץ, אנחנו חושפים אותה לשחיקה רבה – אנשים שנשענים עליה ומפעילים עליה עומס, חפצים כבדים שונים בקרבתה ועוד. לכן, חשוב מאוד שהפרגולה תהיה עמידה בפני שחיקה, ותהיה יציבה ולא תהווה גורם סיכון, כמו גם תשמור על המראה האיכותי שלה מבלי לפתח סימני שחיקה בולטים מבחינה ויזואלית. פרגולות אלומיניום נותנות לכם בדיוק את זה.

ורסטיליות

עוד יתרון משמעותי של פרגולות אלומיניום הוא הוורסטיליות שלהן. פרגולות אלה יכולות להיות פרגולות עומדות רגילות, אבל השימוש בחומר הגלם הנוח הזה מאפשר לנו גם לתכנן פרגולות תלויות שמבוססות על תלייה מהקיר החיצוני של המבנה. באותה מידה, ניתן כיום גם להשקיע בפרגולות אלומיניום חשמליות, שניתן לפתוח ולסגור לפי הצורך – וזה יתרון גדול של פרגולה שעשויה ממתכת מודרנית, על פני פרגולות קלאסיות המבוססות על עץ בלבד.

עיצוב פרגולות ברמה הגבוהה ביותר דרך בול עץ

בול עץ מעניקים לכם את השירות המדויק ביותר בכל מה שנוגע לעיצוב של מרחבים חיצוניים, מכל בחינה שנחוצה לכם. חלק משמעותי ביותר מכך הוא התכנון, העיצוב וההקמה של פרגולות אלומיניום – ואנחנו מתמחים בכך באופן מיוחד ויודעים להתאים פתרונות אסתטיים, עמידים ואיכותיים לכל מרחב שבו יש צורך בפרגולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!