טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
פעמים רבות, כשמוחלט על קירוי שטח לצרכי הצללה, פקידי המועצה יכוונו להצבת פרגולות עץ. ניתן לעצב אותן בשלל דרכים ובכך לקדם את השטח המטופח על פי דרככם כמקבלי החלטות. במאמר זה ננחה אתכם כיצד מומלץ להסדיר ביעילות פרגולות עץ מעוצבות בשטחים עירוניים ושטחי מועצה בהם נדרשת הצללה מסוג זה.

גבשו את מבנה הפרגולה המבוקש

מבנה הפרגולה יכול להתבסס על 4 עמודים או 2 עמודים וקיר אחורי. הוא יכול להתבסס על גג רפפות ותריסים או חורי ויסות אור שמש קבועים. לחילופין, ניתן לבחור גג קבוע להצללה מלאה. שאפו לבחירה בהתאם למטרות השימוש במתקן. אם פרגולות עץ מסוימות מיועדות למתחמי קריאת ספרים, למשל, מומלץ לבחור דגם עם ויסות אור או תריסים. אם מדובר בדגם שמשמש למנוחה אחרי ריצה או הליכה בפרקים, מומלץ לבחור בדגם עם גג רציף ליישום מלא של הצללה בתוך ההתקן.

גבשו את עיצוב הפרגולה

העיצוב של פרגולות עץ הוא כלי ביטוי חשוב למראה המרחב וטיפוחו. ניתן לשמר פרגולות עץ בצבע עץ למימוש עיצוב כפרי או אותנטי של פעם. במידה והפרגולות צפויות לתת מענה למתחם יותר מודרני ניתן להשתמש בצבעים כמו לבן, שמנת או כל גוון אחר שיתכתב עם עיצוב המרחב המבוקש. מומלץ לחפש תמיד את היצירתיות שבעיצוב שתקבעו. הפרגולה לא חייבת להיות מלבנית או מרובעת, אלא עשויה להיות גם עגולה, כיפתית, קשתית או בעלת עיצוב מקורי המשלב נדבכים מכל אלו.

ודאו שעובי הפרגולה מתאים לגודל המרחב

באופן עקרוני, פרגולה שמוצבת במקום קטן וצר צריכה להיות דקה ופרגולה שמוצבת בפארק רחב שוליים צריכה להיות יותר עבה על מנת ליצור תאימות מושלמת למרחב ולהימנע מעיצוב מגושם כשמתבוננים מרחוק. חשוב יהיה להדגיש עיקרון זה בבחירה הסופית של המוצר.

מימוש הבחירה של הפרגולה שנקבעה

פרגולות עץ מומלץ לממש בהדמיית מחשב של חברת פתרונות תשתית לרשויות מקומיות. בחברה ניתן למצוא מגוון רחב של פרגולות עץ ולכן אם באתם עם תשתית עיצוב מגובשת, יהיה לכם קל למצוא את הדגם המתאים. כאשר אתם מאתרים את התמונה שלו, אל תמהרו לאשר רכישה לפני שתקראו מהו הגוון המדויק. תמונה, לעתים, עלולה להטעות. כמו כן, ודאו שקראתם והפנמתם מהן המידות כדי להימנע מהפתעות במהלך ההתקנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!