טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
עיצוב ספסלי רחוב היא אחת המשימות החשובות בעיר ובמושב. ספסלי רחוב מעידים על עיצובו של הרחוב וחזותו, ולכן מאד חשוב לבצע פעולה זו על בסיס מיקוד נכון של הבחירה ברמה העיצובית והפונקציונאלית: כיצד הספסל ייראה? אותנטי? מודרני? לכמה אנשים הוא ייועד? אלו תיקונים יש לבצע בעיצוב שלו כדי להבטיח התאמה מושלמת למרחב בו הוא יוצב? את השאלות הללו אתם חייבים לשאול לפני בחירת הספסלים כדי להיות בטוחים שהדגמים המתאימים ביותר הם שיוסדרו בסופו של דבר.

בחירת עיצוב הספסל

עיצוב הספסל עשוי להיות מודרני או אותנטי. בעוד ספסל מודרני אינו ניחן בפרטי עיצוב רבים, אלא מושתת על מינימליזם עיצובי ודינאמי המתאים לעיר צעירה ומתקדמת, הספסל האותנטי משדר עיצוב של פעם עם ברזל מפותח שנעשה בנפחיות-אומן ומעליו עצים דקורטיביים ומעוגלים של פעם. מומלץ לבחון דגמים שונים של עיצובי ספסלי רחוב ולבחור בעבודה שמתאימה באופן מובהק ביותר למקום ההצבה.

גיבוש מתווה הספסל: כמות היושבים

ניתן להסדיר ספסל למספר יושבים בשורה עם הפרדה על ידי ידיות פרזול, או ספסל ישיבה רציף. ניתן להסדיר ספסל בצורת כיסא, כלומר התקן עץ שמיועד לאדם אחד. במקרה כזה מקובל להציב כמה ספסלים כאלו אחד ליד או מול השני. חשוב להצביע על מתווה נכון לייעוד שאתם מבקשים להנחיל. למשל, ספסל עם ידיות ברזל במרכזי גופי הישיבה מעיד שהוא משמש לישיבה בלבד ולא לפינת זולה או שכיבה. ספסל ליחיד משמש את האינדיבידואל בעוד ספסל לכמה יושבים משרת את מוטיב הקבוצה. ספסלי רחוב צריכים להיבחר בהתאם לחזון שאתם רואים אל מול עיניכם במיקומים בהם הם יוצבו.

יישום הבחירה בפועל

אנו ממליצים לפנות לחברה שהתמחותה הוא אספקת תשתיות לרשויות מקומיות ולבחור באמצעות הדמיית המחשב שלה את הספסלים המתאימים מבחינת עיצוב וייעוד. בהדמיית המחשב, אל תסתפקו אף פעם במראה עיניים. גשו לעמוד של כל ספסל, תקראו ממה הוא עשוי, מהם הצבעים האמיתיים שלו (ולא בתמונה שמופיעה במסך שעלולה להטעות) ומהן מידות העובי שלו בפועל. ספסלים המוצבים בסמטאות וברחובות צרים צריכים להיות יותר קטנים בממד כדי ליצור התאמה ויזואלית יותר טובה, וזאת לעומת ספסלי רחוב מרכזיים במיקומים ראשיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!