טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
סככת גזיבו מעניקה למרחב העירוני תוספת עיצובית משמעותית בזכות גימור ייחודי ועיצוב שלא רואים בכל יום. סככת גזיבו, בשונה מפרגולה, אינה ניחנת רק בגג-צל אלא גם ביסודות על בסיס עמודים וריצוף מעוצב. בדרך כלל, עלייה לגזיבו מתבצעת באמצעות 5-4 מדרגות צד, אך ישנם דגמים בהם הוא בגובה הקרקע. בואו להכיר סוגים שונים של גזיבו ולהבין את ייעודם.

גזיבו מדרגות מעץ בעיצוב פגודה

גזיבו זה משמש, בדרך כלל, בפארקים ובמדרחובים. זהו גזיבו שמיועד לישיבה של באי המקום, וכאשר הוא רחב מספיק ומכיל ספסלים הוא יכול לשמש ככיתת לימוד מאולתרת. קיימים גזיבו’ז עם לוחות מורה המשמשים באופן ייעודי לצרכי לימוד.

גזיבו בגובה הקרקע לחופי ים

גזיבו זה משמש כסככה למתרחצים בחוף הים. בדרך כלל הוא יהיה עשוי עת אמיתי בעל גוון בהיר על מנת להשתלב יפה עם מראה החול המוזהב. גזיבו זה מוטמע מיסודותיו ישירות למי התהום שעל החוף ועל כן הוא לא מצריך מדרגות. בדרך כלל, במסגרת ניהולו העירוני של חוף הים, לא מתקינים ריצוף מתחתיו אלא מאפשרים למתרחצים לשבת ישירות על החול. מה שכן, נהוג להשכיר ריהוט ים כמו כסא נוח ושולחן פלסטיק לבאי הגזיבו.

עיצוב המרחב באמצעות גזיבו’ז

עיצובם של פארקים, מדרחובים, טיילות עיר וחופי ים נעשה, לרוב, באמצעות גזיבו’ז. בחירתו של דגם גזיבו מעוצב נעשית בדרך כלל בהמלצתו של אדריכל נוף מטעם העירייה. מאד מומלץ לעבוד עם הגורמים המקצועיים שבעירכם ולהבטיח עיצוב ייחודי באמצעות גזיבו לכל מקום בו הוא נדרש.

חומרי הייצור של גזיבו

ניתן להסדיר גזיבו מעץ אמיתי או ממתכת אלחלד. חשוב לבחור גזיבו בצבע ובצורה שישתלבו יפה במרחב העירוני ואשר יספק לעצמו את כל ההגנות האפשריות לנזקי אקלים. לכן, חשיבותם של חומרי ייצור איכותיים היא ראשונה במעלה בבחירת התקן הצללה ייחודי זה. בכך, אתם מבטיחים כי הישיבה בו בטוחה והוא יציב וחף מנזקים. גזיבו שכזה גם משמש בבטחה את באי המקום וגם מאפשר לעירייה לשמור עליו כהתקן כמו חדש גם אם הוא צפוי לשרת את הלקוח למשך שנים רבות מאד מהיום. גזיבו כמו-חדש הוא גזיבו שנראה חדש, וזאת בזכות איכותם של חומרי הגלם האיכותיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!