טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
פרגולות בקריית אונו מספקות לדייר את כל מה שהוא צריך בשביל להשלים עיצוב דקורטיבי ייחודי במרחב. בין אם מדובר בחצר של בית פרטי או במרחב חיצוני של מרפסת שמש, פרגולות בקריית אונו מהוות אמצעי עיצובי ופונקציונאלי חשוב. מעוניינים לדעת כיצד לגבש אותו באופן מיטבי בבתיכם? בואו ללמוד ולהכיר כיצד לתכנן פרגולות אותנטיות!

עיצוב גוני וצורני ראשוני

יש להבדיל בין פרגולות בעיצוב כפרי המבוססות על גווני עץ לבין פרגולות בעיצוב מודרני בצבע לבן או עשויות ממתכת בצבע כסוף מקורי. בנוסף, יש להכיר חומרי ייצור. בעוד שממה שידוע, עץ ניתן לצביעה חופשית בשל היותו חומר קשה ספיחה, בשנים האחרונות כך מתרחש גם בענף המתכות. הצביעה אמנם מתרחשת במכון מקצועי לצביעת מתכות אך העבודה שם נעשית על פי הזמנות מלקוחות כמוכם. לכן, מאד מומלץ לדעת מה מזמינים ומדוע. מומלץ לבחור פרגולה מעוגלת מעט עבור חצר שאלו הם הפריטים שלה, ופרגולה ישרה פלס עם קודקודים עבור בתים מודרניים.

בחירת דגמי פרגולות בקריית אונו

ניתן לבחור בין דגם קיר שמוטמע בקיר שבין המרפסת לבין פרגולות גדולות המבוססות על 4 עמודים. האחרונות שמורות, למעשה, למי שיש לו בית צמוד קרקע עם חצר ייעודית לכך. חשוב לבחור בדגם שגם חוסך לכם מקום וגם מוסיף צל. השילוב של השניים, כאשר מתרחש, מהווה אינדיקטור שתכנון עיצוב פרגולות בקריית אונו עבר בהצלחה יתרה וגובש בהתאמה מלאה לציפיות ולדרישות שלכם.

הכרת אופני פעולה לפרגולה, חשמלי או מכני

בעוד אשר פרגולה מכנית מתבססת על רכיבים קבועים ומקובעים, פרגולה חשמלית מאפשרת את הזזתם והתקתם, בין אם זהו כוונון תריס ובין אם מתגלה הצורך לקפל את תא הגג כולו לתוך מגרעת.

יתרונות פרגולות בקריית אונו

  • ניתן לשלוט באור השמש הנכנס לחצר ולווסת אותו.
  • ניתן לחדד את עיצוב החצר או מרפסת השמש לכיוון שלא הכרתם בעבר.
  • מאפשרות, בחלקן, קיפול בחורף.
  • מאפשרות, בחלקן, ויסות אור שמש באמצעות תריסים עליונים בקיץ.

פרגולות בקריית אונו מספקות לכם יתרונות אדירים בתחום הלוגיסטיקה וההוואי בחצר. הן מהוות פתרונות הצללה אותנטיים שמספקות את כל מה שאתם צריכים בשביל עיצוב והצללה בפועל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!