טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
במדריך זה תוכלו ללמוד כיצד להתאים גזיבו לחצר הבית שלכם. בשונה מהגזיבו הציבורי שמוצב במרכזי הערים, גזיבו לחצר הבית הוא מעין פתרון הצללה תלת ממדי המכיל גג, קירות ועיצובים שייקחו את החצר שלכם למעלה הבאה. בואו ללמוד כיצד לגבש פתרונות הצללה מושלמים בדמות גזיבו איכותי לחצר הבית ולהבטיח את הדקורציה הטובה והאיכותית ביותר לחצר ביתכם.

בחרו תבנית עיצוב כללית לגזיבו שלכם

ניתן לבחור גזיבו עם גג בסגנון המזרח הרחוק, גג רעפים בקירוי שינגלס, גג במבוק, גזיבו לבן, ועוד. תבנית עיצוב זו תלווה את החצר שלכם עד להשלמת המבנה והתקנתו ולכן חשוב לבחור אותו כבר בשלבים המוקדמים עם הדמיית מחשב כדי לדעת שעשיתם את הצעד הנכון ובחרתם התקן שמתאים במדויק לחצר החיצונית של הבית שלכם. הבחירה הזו לא יכולה להיות שרירותית אלא ידועה מראש, על פי פרמטרים עיצוביים שכדאי לברר על החצר שלכם מבעוד מועד.

גבשו מטרה להצבת הגזיבו

הגזיבו יכול לעמוד בזכות עצמו או להיות חלק ממשהו גדול יותר, כמו למשל אמצעי הצללה ליד בריכות שחייה ליושבים. על פי ייעודו, ניתן לגבש את מגבלות המקום שלו ועל סמך נתון זה, לבחור בדגם הסופי של התקן זה. מומלץ לעבוד עם אדריכל נוף שיאשר את בחירותיכם ואת ייעוד הגזיבו על מנת להבטיח את הצלחתו של תהליך זה.

בחרו בגזיבו בגודל המבוקש

ערכו מדידות בחצר וקבעו האם מתאים לה גזיבו גדול או במידה קטנה-בינונית. מומלץ לערוך את המדידה כך שיישאר לכם ספייס מספק להטמעת פתרונות הצללה נוספים או מערכות ישיבה לחצר. אם החצר שלכם גדולה, מומלץ להשקיע בגזיבו גדול עם ספסלים ומקומות ישיבה קבועים. בכך, תוכלו להביא לחצר שלכם את כל היתרונות שבהבתקן זה וליצור בתוכו פינת פנאי מקסימה.

חפשו את הליטושים המיוחדים בעיצוב הגזיבו

מאד חשוב לבדוק שיש לכם בגזיבו את הפיתוחים העיצוביים שנדיר למצוא בהתקן זה. למשל, גג ייחודי בעיצוב שקשה למצוא או קירות מעוצבים ומלוטשים במיוחד. גזיבו המיועד לחצר בית ומכיל פיתוחים ושדרוגים אלה הוא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת ליהנות בכל יום מפתרון הצללה מפואר במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!