טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
פתרונות הצללה מספקים לחצר הבית את הצל לו היא זקוקה בימי הקיץ החמים. בדירות בניין לא מעטות, בהן ישנה מרפסת שמש, נהוגה התקנת פרגולה, וזאת לצד החצרות רחבות השוליים של הבתים הפרטיים. בחירת פתרונות הצללה בהרצליה מומלצת ליישום בחנות ייעודית בה מבינים כי אין תחליף לחיבור פלטות אלומיניום עם רכיבי פלדה חזקים ומגולוונים למניעת ספיגת מים והבטחת ייצוב ההתקן. כמו כן, מומלץ שתהיה לכם האפשרות לבחור פרגולת עץ, במידה וזה מה שמצאתם כמתאים ביותר לחצרכם.

בחרו בחנות פתרונות הצללה מומלצת

חשוב לבחור חנות פתרונות הצללה בהרצליה עם המלצות וידע, המספקת מוצרים מתקדמים וחדישים, התקנה ותמיכה במוצרים. חשיבותה של החנות אקוטית לאין ערוך הן בשל איכות המוצרים הנדרשת והן בשל טיב השירות שיידרש עבורם לאחר הרכישה.

בחרו בסוג הפרגולה הנדרש למרחב שלכם

במידה וזו חצר קטנה או שטח חיצוני מבעד למרפסת שמש בבניין, מומלץ לבחור פרגולה תלויה. במידה ויש באפשרותכם לבחור פרגולה 4 עמודים, עבור חצר גדולה, מומלץ לעשות זאת וליהנות מגג מתכוונן, ושטח מוצלל גדול בליבת השטח החיצוני.

בחרו את סוג הפרגולה, מכנית או חשמלית

פרגולות חשמליות הנן פתרונות הצללה בהם ניתן לכוון את התריסים העליונים ובדגמי קיר, ללא עמודים, גם לקפל את הגג למגרעת בימי החורף. פרגולות מכניות הן פרגולות קבועות ללא כוונון. מומלץ לבחור בהתקן שהכי מתאים לשימושכם. ההמלצה היא להשקיע בפרגולה חשמלית על מנת שניתן יהיה לכוון ולקפל אותה במקרה הצורך, אך גם פרגולה קבועה יכולה לשרת אתכם נאמנה בתנאי הצללה קבועים.

בחרו בחומר הגלם של הפרגולה

יש לבחור בין אלומיניום (ובפועל, בסיס פלדה וציפוי אלומיניום) לבין עץ. בשני המקרים ניתן לקבל את הפרגולה בצבעים המקוריים של החומרים (חום או כסוף בהתאמה) או בגוונים צבועים מלאכותית לבחירתכם. הצביעה נעשית בטכנולוגיות ייחודיות שגורמות לתוסף הגוון להיראות אינטגרלי להתקן ההצללה. לכן, מי שבוחר פתרונות הצללה בהרצליה בצבעים ייחודיים נהנה ממראה וטבעי של כל התקן, אף על פי שמדובר בצביעה מלאכותית, מעשה ידי אדם. ניתן, למשל, להתבסס על פרגולה מתכתית בצבע עץ, על פרגולת עץ לבנה, וכד’. מומלץ לבצע את התאמתם של פתרונות הצללה באמצעות הדמיית מחשב ייעודית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!