טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
אחד הנושאים החמים בבתים בגני תקוה הוא פתרונות הצללה. כמקום ישוב במרכז הארץ, הקיץ מלווה בחמסינים ובחשיפה עזה לשמש, ולכן פתרונות הצללה בחצרות ובמרפסות השמש הם כורח. כיצד מומלץ לבחור אותם במקצועיות ובהצללה? להלן כל מה שרציתם לדעת על אחד מהנושאים החשובים בקיץ הישראלי בגני תקוה.

בחרו פתרונות הצללה המתאימים לשטח המרחב שלכם

בגדול, אם החצר שלכם מאד קטנה, מוטב לרכז את פתרון ההצללה בקיר החציצה עם הבית ולרכוש פרגולה צמודת קיר. במידה ויש לכם מרפסת שמש, זה יהיה הפתרון גם שם. במידה ויש לכם חצר גדולה, ניתן גם לבחור לרכוש פרגולה של 4 עמודים וליהנות מהצללה בנקודה מקרית במרכז השטח החיצוני.

בחרו פתרונות הצללה המתאימים לעיצוב הנדרש

במידה ואתם מעוניינים בעיצוב כפרי יש לרכז מאמצים לעצב את הפרגולה בגוון החום דמוי עץ. במידה ואתם מעוניינים בעצוב מודרני, יש לרכז מאמצים שהפרגולה תהיה בצבע לבן או כסוף מודרני בגוון מטאלי. חשוב לבחור גם את הצורה המבוקשת בהתאם לעיצוב אותו תרצו להשיג: פרגולה 100% מרובעת או מעוגלת מעט. במידה ואין לכם ידע דקורטיבי בסוגי עיצוב, ניתן לבחור לבד עם הדמיית המחשב עד למציאת התוצאה המבוקשת עבורכם במדויק לאור מה שהתרשמתם.

התאימו את הפרספקטיבה כהלכה

במקום קטן וצפוף, עם משאבי מקום מגבלים, מומלץ להציב פרגולה דקה ובמקום רחב שוליים – פרגולה עבה שתשתלב היטב במרחב. באופן זה אתם מבטיחים כי עובי הפרגולה לא יגרום לה להיראות מגושמת אלא כל מיקום יקבל את פתרון ההצללה המושלם עבורו. תשומת לב לפרספקטיבה מהווה צעד נדרש בדרך לאפיון סופי של פתרונות הצללה.

בחרו בחומר הייצור המתאים

ניתן לבחור פתרונות הצללה מתכתיים או מעץ על פי בחירתכם. בשונה מהעבר, ניתן לצבוע כל חומר גלם לכל חומר גלם אחר, באופן מושלם, ולכן מי שרוכש פתרונות הצללה ממתכת דמוית עץ יקבל את אותו אפקט שברכישת פתרונות הצללה מעץ המדמה מתכת. שימוש מושכל בצבעים בשיטה ייחודית מביא את החצר שלכם למחוזות הדקורטיביים הנדרשים בהתאם לשביעות רצונכם. ניתן לבחור עץ, מתכת וצבע לבן כגוונים עבור כל סוגי חומרי הגלם להצללה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!