טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
בחירת פתרונות הצללה ברמה”ש נחשבת טרנדית הן בבתים פרטיים והן בדירות שיש להן מרפסות שמש. כיצד עושים זאת נכון? מה צריך לדעת לפני שקונים פתרונות הצללה? בואו לקרוא את כל מה שרציתם לדעת על טכנולוגיות המחר בתחום ריהוט גן ופתרונות הצללה במאמר מידע אחד שסוקר את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא.

פרגולות מתכווננות מעוצבות

פרגולות עם תריס מתכוונן. הפרגולות יכולות להתבסס על 4 עמודים או להיות תלויות. הכוונון נעשה באמצעות התריסים של הפרגולה ומטרתו היא לווסת אור. תריס פתוח מכניס אור חזק ותריס סגור מחשיך את הפרגולה, כשבניהם ניתן להגיע למצבי ביניים רבים.

פרגולות תלויות לחצרות הקטנות

חסכו במקום ובואו להתקין פרגולות תלויות על הקיר שבין הבית לבין החצר. ניתן גם להתקין אותן על קיר מרפסת השמש שלכם בינה לבין פנים-הבית. פרגולות תלויות לא רק חוסכות לכם מכקום, אלא מאפשרות התנהלות נוחה בה ניתן לווסת את תריסי ההתקן ואף לקפל את הגג תוך הצנעתו באופן מוכמן לחלוטין, מדי חורף, על מנת להימנע מבלאי מהיר.

פרגולות מחומרי גלם ייעודיים

בחירת פתרונות הצללה ברמה”ש מחייבת התייחסות לחומרי הגלם המתאימים לעיבוי החצר שלכם. במידה ואתם אנשי העיצוב העתיק – מומלץ לבחור פרגולות עץ ואם את אוהבים עיצובים מודרניים, פרגולה מתכתית תהיה לכם לעזר רב. בשנים האחרונות, ניתן לצבוע כל פרגולה לגוון המשנה של החומר הנוסף. לדוגמה, פרגולה מתכתית צביעת עץ או פרגולה עץ בעלת גוון לבן.

עיצובים אותנטיים של פרגולות

בואו לפגוש עיצובי פרגולות אותנטיים ברמות אחרות. ניתן לבחור בין עיצובים קודקודיים לחלוטין לצד עיצובים עגולים מעט לעיבוי החצר. חשוב לתכנן את העיצוב באמצעות בחירתו מהדמיית מחשב של חנות פתרונות הצללה ברמה”ש על מנת לדעת שבחרתם בטוב ביותר לעיצוב השטח החיצוני שלכם. באמצעות עיצוב פרגולות אותנטיות, ניתן להגשים את החלום ולספק לחצר שלכם מראה מלכותי מלבב שייזכרו לשנים רבות גם עבור מי שלא פקד את ביתכם שנים רבות. עיצובים אותנטיים הם כאלו בהם ישנו ביסוס על גג דקורטיבי, רגלי פרגולה מגולפות, ועוד. חשוב לבחור עיצוב שישתלב היטב עם מראה החצר שלכם ולהבטיח פתרונות הצללה ברמה”ש לשביעות רצונכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!