טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
מעוניינים לדעת כיצד לגבש פתרונות הצללה ברמה גבוהה בסביון? הכירו את כל הטיפים שיסייעו לכם להחליט נכון לגבי אחת התשתיות החשובה ביותר לצרכן הישראלי בימות הקיץ. פרגולות בסביון מהוות נושא חשוב גם בשל כך שהבנייה צמודת קרקע, ויש אפשרויות רבות לבחירת התקן הצללה וגם בשל המיקום החם והלח של היישוב, בסמיכות לקריית אונו וליהוד שבשפלת החוף.

טיפ מס’ 1: גבשו מתווה עיצובי עבור הפרגולות

חשוב לבחור מתווה עיצובי שיספק אתכם. מומלץ לגבש אותו בעצמכם לפני שתבדקו בחנות ולוודא שניתן ליישם לכם זאת, הלכה למעשה. המתווה כולל צבע, וצורה של העמודים ושל גג הפרגולה. מומלץ לערוך חיפוש באתר ולמצוא פרגולות בסביון שמתאימות לבית הפרטי הספציפי שלכם.

טיפ מס’ 2: גבשו גוון מתאים לפרגולות

חשוב לבחור את הגוון כך שיתאים לשאיפות שלכם. ניתן לבחור פרגולה לבנה, כסופה או בגוון עץ. חשוב לבצע את הבחירה בהתאם לאותנטיות, על בסיס הגוון שנראה הכי קרוב למה שאתם מחפשים. לדוגמה, פרגולה לבנה יכולה להתהוות גם על בסיס עץ וגם על בסיס מתכתי, בשני המקרים מדובר בצביעה של רב אמן בטרם האספקה.

טיפ מס’ 3: בחרו פונקציות שאתם זקוקים להן בפרגולות

במידה ואתם צריכים לקפל גג ותריסים, חובה לבחור פרגולה צמודת קיר. לפרגולה שלא צמודה לקיר לא ניתן לקפל את הגג, אך אפשר לשלוט ברפפות התריסים, לפתוח ולסגור על פי שביעות רצונכם. ניתן לבחור פרגולות בסביון מהסדרה המכנית וליהנות מהתקן קבוע ללא הזזה, או בהתקן חשמלי וליהנות מהזזה הרפפות והגג בהתאם לבחירתכם.

טיפ מס’ 4: מומלץ לבחור דגם עם גג מתקפל

החורף הישראלי של השנים האחרונות מכה חזק מהצפוי; מומלץ לרכוש דגם עם גג מתקפל ולאר להשאיר אותו פעיל בחורף. פרגולות בסביון נועדו להגן משמש ולא ממזג אוויר קר. ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא פרגולות קיר אותן ניתן לקפל במהלך החורף.

טיפ מס’ 5: הקפידו על פרספקטיבה עיצובית

פרגולות בסביון עם חצרות קטנות צריכות להיות דקות ופרגולות המשמשות בחצרות גדולות צריכות להיות עבות. אין לזה קשר למקום, אלא לחזות. פרגולה דקה מתאימה למרחב קטן ופרגולה עבה למרחב הגדול ביחס ישר. בדרך זו אתם נמנעים מעיצוב מגושם ומשתמשים בממדי הפרזול של הפרגולות כתוספי עיצוב משמעותיים לכל מקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!