טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
פארק, מדרכה מסותתת או מדרחוב לטיולים מקבלים את חזותם המיוחדת בזכות פריטי ריהוט רחוב מעוצבים. כשאתם, כעובדי עירייה, מקבלים החלטה לעבות מקומות אלה עם ריהוט רחוב אתם משנים לחלוטין את חזות המקום וגם מגבירים את עניין התושבים בעיר בה הם חיים. עם פריטי ריהוט רחוב מעוצבים הם נהנים מתשתית ישיבה איכותית, מקומות לפנות את האשפה וגשרי נוי יפים מעל כבישים מהירים נמוכים ונהרות זורמים.

תשתיות ישיבה מפנקות

עם ספסלים מעוצבים ניתן לספק מקומות ישיבה בכל מקום בו ישנה תנועת הולכי רגל, במדרכות של טיילות ורחובות ראשיים, בפארקים, ובסככות מקורות. ניתן לקבל החלטה להתקין גזיבו – סככה ענקית עם ספסלים מעוצבים BUILT IN. תשתיות הישיבה המפנקות מאפשרות לתושבים ליהנות ממנוחה במהלך ההליכה או המסע ולחוש שהעיר בה הם חיים משקיעה ברווחתם.

מקומות מקורים להגנה מהשמש

סככות מקורות, גזיבו מעוצבים ופרגולות רחוב מעל ספסלים הם פתרונות ההצללה שכל תושב היה מעוניין לפגוש ביום שמש חם. חלק מהם מספקים הגנה גם מפני גשם. בין אם יש לכם ברשות העירונית פארק ובין אם מדובר במדרחוב קטן, מומלץ לפנות מקום להצבת התקני הצללה מעוצבים שיגרמו לכל אחד לחוש גאווה בביקורו במקום.

פתרונות פינוי וניקיון

כמובן שכל הטוב שבעיר מוצלחת מתחיל בניקיון. לכן, בכל מקום ציבורי שמיועד לתנועת הולכי רגל, כולל במדרכות רחובות הערים, מומלץ להתקין אשפתונים. פריטי ריהוט רחוב אלה ניתן לשים ליד ספסלים, תחנות אוטובוס או באופן עצמאי. אשפתונים מעוצבים מספקים את פתרונות הפינוי בעת טיולי כלבים והשלכת פריטי פסולת קטנים ובינוניים.

פתרונות תנועה באזורים לא נגישים

חציית כביש סואן או פיר של נחל אכזב היא לא חוויה שהתושב היה רוצה לחוות הרבה. הוא יעריך הרבה יותר גשרי עץ מעוצבים או גשרים חזקים ממתכת. בואו לעצב גשרונים קטנים לפארקים וגשרים מרכזיים המיועדים להתקנה בעיר. כשהעיר שלכם מגובשת בגשרים, ניתן לחוש באופייה הדקורטיבי ובאווירה המיוחדת שישנה במרחבים. גשרים עגולים, מרובעים ושטוחים מעצבים את חזות פני העיר הן במקומות סואנים והן בפארקים ובמקומות בהם עובר נחל או נהר. עיצוב גשרים מומלץ לעשות בליווי אדריכל נוף עירוני ובהמלצתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!