טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
גיבוש עיצובו של אשפתון מתכת חשוב הרבה יותר ממה שאתם מתארים לעצמכם כאחראי ריהוט רחוב במועצה מקומית. אשפתון מתכת הוא אמנם אמצעי עזר לוגיסטי, אך עוברי האורח רואים אותו והוא בולט במרחב. ככזה, חשוב לתכנן בקפידה את העיצוב שלו ולקבוע עבורם סטנדרטים גבוהים במיוחד אשר ירשימו את כל מי שחולף באזור. כיצד מומלץ לתכנן אשפתון מתכת? במאמר זה תוכלו לקרוא מידע נדרש על עיצובו של אובייקט ייחודי זה.

עיצוב צורתו הבסיסית של אשפתון המתכת

עיצוב צורתו של אשפתון המתכת אינה משימה חד משמעית. ניתן לעצב אשפתון מתכת גלילי או בצורת מרובע, או ליצור שילובים של השניים, למשל לעצב אשפתון מתכת מרובע עם שפה עליונה עגולה ולהיפך. מאד חשוב לבחור בצורה שתשרת את עיצוב המרחב, ולכן חשוב לעבוד עם תמונות של המרחב על מנת להגיע למסקנות הנכונות ביותר. בדרך זו אתם מבטיחים הטמעה נכונה של אשפתון מתכת שתהווה בסיס עיצובי טוב לעיבוי המרחב בהמשך עם ספסלים והתקני ריהוט נוספים.

עיצוב הגוון של אשפתון מתכת

את הגוון של אשפתון המתכת יש לקבוע בהתאם לחזון הדקורטיבי שלכם. ישנם מקומות בהם צבע כהה יהיה מועדף, כאשר הנוף מסביב בהיר, ומבוסס על דקים, דשא או חול זהוב. במידה ואתם מעצבים שטח שהוא כהה, למשל מכיל רצפת PVC רחוב בצבע שחור פחם, מומלץ לבחור אשפתון מתכת בהיר על מנת ליצור שינוי שגרה. מאד מומלץ לעבוד עם הדמיית מחשב על מנת למצוא את הדגם המתאים ביותר לכל מקום במרחב העירוני בו נדרש אשפתון מתכת.

עיצוב הפרספקטיבה של האשפתון

במקומות הומי אדם, צפופים ומתקהלים, מומלץ לבחור אשפתון דק שישתלב במרחב ולא יבלוט יתר על המידה. לעומת זאת, אשפתון בפארקים ובשטחים רחבים צריך להיות עבה על מנת לספק קונטרה דקורטיבית לעיצוב שלו. אם הוא יהיה דק מדי במרחב כה גדול הוא עשוי להיות חסר משמעות עיצובית. עיצובו של האשפתון בהיבט הפרספקטיבה מאד חשוב על מנת להשלים את העיצוב הנדרש במרחבים העירוניים השונים ולכן יש לקחת נושא זה בתשומת לב יתרה ולבחור בקפידה כל דגם של פח עירוני על מנת לספק את תמונות הנוף הסופיות הטובות ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!