טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com

דק הוא חלק איכותי ביותר מהחצר או הגג שלכם

אם יש בבית שלכם חצר או גינה פרטית שלכם, או שאתם מעוניינים לשדרג ולתת מראה טבעי למרחב של מרפסת או של גג למטרת אירוח – אתם צריכים לתכנן בצורה איכותית ביותר את כל מה שנוגע לריצוף של אותם המרחבים. בכל מרחב חיצוני, אתם צריכים לחשוב היטב על הדרך הנוחה ביותר שלכם ושל האורחים שלכם לשהות באותו מרחב, עם כל ההשקעה הנחוצה בריהוט גן, בצמחייה וכדומה – אבל הכל מתחיל בריצוף שאותו תבחרו עבור אותו מרחב.

הבחירה האיכותית ביותר והפופולרית ביותר בתחום זה היא בנייה של דקים מעץ – ריצוף עץ מוגבה שמורכב מקורות טבעיות ואיכותיות. הקורות מותקנות בצורה איכותית ומקצועית ונותנות לחצר מראה טבעי וכפרי מחד, אך גם עמידות ויציבות לאורך זמן רב ונוחות בדריכה עליהם ובריהוט מעליהם. חשוב, אם כן, לבחור את הדק המתאים ביותר עבורכם, וישנן כמה וכמה אפשרויות בתחום זה – אך אחת האפשרויות האיכותיות ביותר לכל הדעות היא דק מעץ איפאה – וכעת נבין בדיוק מה הוא הדק הזה, ומה יתרונות עץ האיפאה עבור בניית הדק שלכם.

דק מעץ איפאה ופרגולה תלויה

מהו בדיוק דק איפאה, ומהם היתרונות שלו?

מה מאפיין את עץ האיפאה?

עץ האיפאה הוא עץ שמקורו בברזיל ויש לו יתרונות רבים כאשר הוא מעובד ומותאם לבנייה של דקים. לכן גם רבים בוחרים בו לבנייה של דקים מעץ, בארץ ובעיקר מחוצה לה. לאורך שנים, מהווה העץ הזה סטנדרט איכותי ביותר לבנייה של דקים במדינה שבה דקים מהווים חלק בלתי נפרד מכל בית כמעט – ארצות הברית. מבחינת התכונות הפיזיות שלו, עץ האיפאה הוא עץ בצפיפות גבוהה, מה שמאפיין את המראה הייחודי שלו ומה שמאפיין בעיקר את הגמישות הנמוכה שלו והקשיחות הגבוהה שלו. הדבר הופך אותו למתאים במיוחד עבור בנייה של דקים, וניגע בכך עוד רגע. מעבר לכך, מדובר בעץ שנחשב עמיד ביותר בפני פגעי מזג האוויר, במיוחד בצורתו המעובדת והמותאמת לבנייה של דקים. מבחינה ויזואלית, הצבעים שלו נעים על הספקטרום האדום – חום, כשהקרשים הבהירים יותר מגיעים בצבע אדום עדין, והצבעים הכהים יותר מגיעים עד צבע חום-אדמדם. כעת, נבין בדיוק כיצד משתמשים בו לבניית דקים ומה יתרונותיו.

למה דק איפאה?

יש כמה וכמה סיבות שהופכות את דק האיפאה לאחת האפשרויות הפופולריות ביותר בעולם כולו בבנייה של דקים. ראשית, מדובר ביתרונות ויזואליים – מי שראה דק איפאה יודע כי מדובר בדק מעוצב ואיכותי, כשבדרך כלל הצבעים שלו יהיו חמים וביתיים ויעניקו אסתטיקה ייחודית לחצר או לגינה שבה הדק מותקן. מעבר לכך, יש לדק האיפאה יתרונות משמעותיים בעמידות שלו, כשהוא נחשב לדק עמיד וחזק במיוחד, שמתאים גם להשמה של ריהוט גינה כבד מבלי שיקרה לו נזק לאורך זמן, זהו פרמטר חשוב ביותר בבחירה של חומר גלם לדק. בנוסף, דק הוא מהיר וקל לבניה ולא מצריך יציקות ובטונים כדי להוסיף עוד מקטע ריצוף בגינה לבסוף, מדובר גם בדק עם יתרונות משמעותיים ביותר לאורך זמן, כשקל יחסית לנקות אותו ולשמור על המראה שלו. השחיקה הנמוכה שלו בשילוב עם הניקיון הפשוט שלו הופכים את השימוש בו לחסכוני וליעיל לאורך שנים רבות.

בול עץ – עיצוב איכותי והתאמה אידאלית של דק

אם אתם רוצים לבחור עבור הבית שלכם דק ברמה הגבוהה ביותר ומעוניינים בדק מעץ איפאה, בול עץ מעניקים לכם את השירות המדויק שנחוץ לכם. אנחנו ניתן לכם את מגוון האפשרויות ונעזור לכם לתכנן את הדק האיכותי ביותר עבורכם – לאחר מכן גם נתקין אותו ונדאג לכך שהדק ישמש אתכם בצורה האיכותית ביותר לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!