טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com

שמירה על סדר וניקיון היא דבר שחייב לקרות בכל מקום, בין אם מדובר בחדר הפרטי שלנו, בסביבת העבודה וגם ברחוב. הצבה של פחי אשפה לאורך הרחובות ובפארקים ציבוריים היא צעד חכם והכרחי. כולם אוהבים להיות במקומות מעוצבים שמשדרים אווירה טבעית כי זה מה שקובע את איכות החיים והמגזר הציבורי צריך לאזן בין היעילות של פחי האשפה לבין הנראות שלהם. אשפתונים הם מתקנים שמיועדים לקלוט את האשפה והם יכולים להיות אסתטיים ביותר.

אשפתון איכותי

    • אשפתון חייב להיות עמיד ביותר. יש אשפתוני עץ, מתכת וניתן גם למצוא פלסטיק. כל האשפתונים חייבים להיות איכותיים ועמידים לאורך זמן, כאל ושהשמש לא תזיק להם וגם הגשם לא יהרוס. אשפתון צריך להיות מיועד לשימוש חיצוני מה שיכול להיות חיסרון מאוד גדול בשימוש בחומרים זולים שאמנם יכולים להוזי לאת העלות שלהם אך יהיה צורך להחליף אותם בתדירות גבוהה יותר. אשפתון איכותי הוא אחד כזה שאמין לאורך שנים ארוכות.
  • על מנת שאשפתון, יהיה נעים למראה, עליו להיות מעוצב. לא מספיק ליצור צורה שאינה צורת פח אשפה רגיל אלא ליצור צורה שתואמת לצרכי הלקוח, שיכולה גם להשתלב עם המקום אליו הוא מיועד. האשפתונים שימושיים בעיקר במקומות ציבוריים אך ניתנים לרכישה לכל אחד, גם לקוחות עסקיים וגם פרטיים. האשפתון נותן מרחבים הרבה יותר נעימים לשהייה ובפארקים ציבוריים, ברחובות ובכיכרות הם מגיעים בשלל צבעים ובעיצובים מרתקים במיוחד.
  • האשפתון חייב להיות מותקן היטב ומחומרים בטוחים. אשפתונים מעץ שאינו חסין לדליקות יכול להיות מפגע בטיחותי ולאו דווקא מנזקי ונדליזם שמתרחשים בחלק מהמקומות בארץ וצריכים להילקח בחשבון אלא מבדל סיגריה שנזרק ואפילו פסולת דליקה ביום חמסין. האשפתון חייב להיות בטיחותי, לאפשר התקנה בטוחה וחזקה ולא להוות סיכון.

היתרון של אשפתונים מעץ

אשפתונים מעץ הם אשפתונים שמתאימים בעיקר לפארקים ציבוריים בהם הצמחייה שולטת באווירה. ניתן לראות אותם במדשאות רבות וגם בפארקים רבים של רשות הטבע והגנים וקק”ל. העץ מגיע בשלל צורות ויכול להיות אשפתון מעוגל או מרובע ולמעשה השילוב שלו באופן טבעי לא פוגע בגלל באווירה. אשפתונים אלו חזקים במיוחד וחסינים לפגיעות חיצוניות, הם נשמרים לאורך זמן ומגיעים בשלל צבעים וגוונים טבעיים.

איפה ניתן לראות אשפתוני מתכת? הם שעשויים מברזל וחזקים יותר מאשפתוני עץ וגם העיצוב שלהם יכול להיות הרבה יותר יוקרתי. אשפתוני מתכת יכולים להיות בנויים בצורה של שתי וערב, יכולים להיות חלקים, מעוגלים, מרובעים וגם ניתן להטביע עליהם את שם הרשות או שם העירייה שאחראית לאותו שטח בו הם נמצאים אשפתוני מתכת מתאימים לאווירה עירונית ויכולים להיצבע בכל צבע שהוא כאשר ניתן לקבל אשפתונים בצבעים צבעוניים במיוחד או בצבעים חלקים מלאי ברק שיכולים לעשות את ההבדל לעירייה שמשקיעה בציבור שלה.

אשפתונים מעוצבים ועמידים לאורך זמן

אם אתם רוצים אשפתונים איכותיים ביותר הגעתם למקום הנכון. אנחנו בבול עץ פתרונות בעיצוב סביבתי מספקים לקהל לקוחות גדול מאוד כבר שנים ארוכות את מיטב האשפתונים מכל החומרים ומכל הסוגים האפשריים.
האשפתונים צריכים להיות מעוצבים ומותאמים לשימוש וגם להשתלב היטב עם התפאורה במקום וזו משימה לצוות מקצועי, מיומן ומנוסה.הניסיון עושה את ההבדל ובין אם אתם צריכים אשפתונים מעץ, אשפתונים ממתכת, ריהוט רחוב, פרגולות ציבוריות וכל דבר שהופל את הרחוב להרבה יותר שימושי, יעיל ואסתטי.פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!