טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
מעוניינים לדעת כיצד לגבש פתרונות הצללה בראשון לציון? במאמר זה תוכלו לדעת כיצד עושים זאת נכון ובוחרים פרגולות בהתאמה אישית, מתוך ידיעה כי בחרתם את הטוב ביותר האפשרי בכל סיטואציה. במקבץ FAQ זה תוכלו ללמוד כיצד הבחירה הזו צריכה להתבצע בפאן המקצועי ביותר, שיגרום לכל דייר לחוש שהוא דגל בהעדפה הטובה ביותר עבורו.

כיצד ניתן לדעת מה לבחור, פרגולה צמודת קיר או 4 עמודים?

במידה והחצר מאד קטנה, אין שאלה שצריך לבחור פרגולת 2 עמודים וכך גם במרפסת שמש קטנה ודקה. במידה והחצר גדולה, ניתן להטמיע פרגולה של 4 עמודים במרכז החצר או של 2 בסמיכות לאחד הקירות שלה.

מתי מומלץ לבחור פרגולות חשמליות ומתי מכניות?

פרגולות חשמליות בוחרים לוויסות נוח של אור השמש, וגם למי שמעוניין לקפל את הגג לקראת החורף. פרגולה קבועה רוכשים כאשר מעוניינים לקבע את ההתקן באופן אחיד ללא יכולת להזיז חלקים בו, לווסת את האור או לקפל את הגג. ההבדל בין פרגולות מכניות לחשמליות בפערי המחיר הולך ויורד, ויותר ויותר צרכנים מרשים לעצמם פתרונות הצללה בראשון לציון מסוגים אלו.

מהו העיצוב הנדרש לפרגולה, והאם עץ או מתכת הם בהכרח פרגולות חומות או כסופות בהתאמה?

ניתן לבחור הן בעץ והן במתכת כדי להשלים עיצוב ללא הגבלה. ניתן לצבוע מתכת כסופה לצבעים בעלי גוון עץ, או פרגולות עץ לצבעים מתכתיים ללא כל קושי. פתרונות הצללה בראשון לציון מגיעים מאובזרים ומעוצבים למשעי בכל חומר גלם. אתם צריכים רק לבחור אותו ולמצוא בקולקציה שלו את הפרגולה המתאימה לכם ביותר. פרגולה זו מגיעה מחנות מוצרי הצללה עם תעודת אחריות ומספקת ללקוח את כל התמיכה שהוא צריך במקררה של שירות, הסברים ומידע טכני על המוצר.

מה ניתן לומר על פרגולות עבות? דקות? היכן הן מתאימות להיות מוצבות?

פרגולות עבות, עם פרזול עבה מתאימות לחצרות הגדולות ופרגולות דקות לחצרות ולמיקומים הקטנים. על מנת לשמור על פרספקטיבה ולא ליצור מראה מגושם, חשוב להיצמד ליחס ישר זה ולא לבחור פרגולה מאד עבה בחצר קטנה ולהיפך. בכך, אתם משלימים תבנית עיצוב סימטרית בכל מקום בו יידרשו פתרונות הצללה בראשון לציון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!