טלפון : 09-9588785                        
                        פקס:09-9588784                          
       דוא”ל:buletz1234@gmail.com
פרגולות מתכת בשטחים ציבוריים מהוות פתרון הצללה מבוקש. כיצד מומלץ להסדיר אותו? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע על הצבת פרגולות מתכת בשטחים מרכזיים בתחומי המועצה או העירייה. פרגולות מתכת מעוצבות יקבעו סטנדרטים חדשים לעיצוב המקום אותו אתם מטפחים וישמשו פתרון הצללה למבקרים ולעוברי האורח השונים.

קבעו את מבנה הפרגולה המבוקש

פרגולה יכולה להתבסס על גג רפפות לוויסות אור או על גג רציף להצללה מלאה. היא יכולה להתבסס על 4 עמודים במרחב גדול או על 2 עמודים וקיר כאשר המקום מצומצם יותר. חשוב לגבש את המבנה המבוקש עבור הפרגולה בהתאמה מלאה למקום אותו אתם מבקשים לטפח עם פתרון הצללה חדש.

קבעו את עיצוב הפרגולה

פרגולות מתכת עשויות להתגבש בצבע המטלי הטבעי או בצבעים מלאכותיים שלא יגרמו להן להיראות כמו מתכות בהכרח, אלא להתגבש עם מראה הרחבה המעוצבת. ניתן לבסס גג מרובע או מלבני שלם או גג אותנטי בצורות שונות כמו קשת, כיפה, גג עגול שלם וכד’. מומלץ לתכנן את עיצוב ההתקן ברצינות וביסודיות, תוך התייעצות עם מומחי אדריכלות נוף לקבלת תוצאה מרשימה במיוחד.

קבעו את מידות העובי בהתאם לתוואי השטח

פרגולה דקה תתאים להצבה במרחב קטן ופרגולה עבה תשלים היטב את המרחב הגדול והרחב. הסיבה לכך היא שבסופו של דבר אנשים צפויים להביט בפרגולה שתציבו, לעתים גם מרחוק. נוכחות של פרגולה עבה במקום קטן עלולה להיראות מגושמת מאד. נוכחות של פרגולה דקה במתחם רחב לא תממש את מלוא ההשפעה העיצובית הנדרשת. לכן, מאד מומלץ שתהיה הלימה בין גודל המרחב לעובי הפרגולה.

קביעת דגם הפרגולה בהדמיית מחשב של חברת פתרונות תשתית

חברה זו מוכרת תשתיות לעיריות ומועצות בפועלה מול אנשי רכש, מהנדסים, יועצים ואדריכלים בשירות הרשות המקומית. בחברה זו ניתן להיעזר בהדמיית מחשב ולקבוע את הדגמים הנדרשים של פרגולות מתכת. כאשר אתם באים עם תכנית עיצובית ופונקציונאלית עבור הפרגולה, הבחירה צפויה להיות קלה ופשוטה ביותר. אם מצאתם את התמונה המבוקשת לפרגולה שתכננתם, אל תמהרו לאשר רכישה לפני שעברתם על כל המפרט ווידאתם כי הצבע שרואים בתמונה אכן נכון לבחירה שלכם ולא מטעה בוויזואליות שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: Content is protected !!