שאלות ותשובות על בחירת ריהוט גן בכפר סבא

 
במאמר זה נתמקד בשני סוגים שלריהוט גן בכפר סבא. הם אזוטריים במובן זה שהם לא ידועים לקהל רב, אך מי שמחזיק בהם יוצר לעצמו חצר מעוצבת ומלוטשת במלוא מובן המילה. אם גם אתם רוצים שהחצר שלכם תשתנה ללא היכר ותתהווה עם עיצובים ברמות הגבוהות ביותר, במקבץ FAQ זה אנו מציגים ריהוט גן בכפר סבא באופן שכמעט ולא נתקלתם. קריאה מהנה!

מהן אפשרויות הבחירה שלנו בתחום פתרונות ההצללה לחצר ולגינה?


אפשרות אחת היא לרכוש פרגולה מכנית. פרגולה מכנית היא פרגולה קבועה, ללא חשמל המספקת צל קבוע מעל לראשיכם, וזאת בשונה מפרגולה חשמלית שניתנת לכיוון, ויסות ואפילו הזזה מלאה של הגג. פרגולה מכנית תיבחר אם אתם יודעים שפתרון ההצללה צריך להישאר פתוח כל השנה, כולל בחורף. בחרו פרגולה חשמלית אם בכוונתכם לקפל את הגג שלה בחורף. מומלץ לבחור פרגולה תלויה אם היא מיועדת לחצר קטנה או מרפסת שמש, ופרגולה של 4 עמודים אם מדובר בחצר גדולה.

 
 
 
 

מהם חומרי הייצור של הפרגולות הנבחרות?


מומלץ לבחור בחומרי הייצור העמידים ביוצר לחצרות בתים: פלדה בציפוי אלומיניום בצבע כסוך מקורי. הפרגולה ניתנת לצביעה בכל גוון אחר כולל גווני עץ. אפשרות אחרת היא לרכוש פרגולות מעץ ממשי בצבעים שונים. חשוב לדאוג כי חומרי הייצור שתבחרו יגיעו במרקם עיצובי שיתאים ליתר תכולת החצר. זה יאפשר לכם לבחור הכי נכון את פתרון ההצללה שלכם.

אלו אדניות ניתן לרכוש לחצר?


מומלץ לרכוש אדניות מעוצבות מנירוסטה או מנחושת, ליהנות ממקום אחסון פרחים לא מחליד וגם ליהנות מההתקן עצמו כהתקן מעוצב. אדניות נירוסטה או נחושת מביאות את הברק אליכם ומבטיחות כי לא תהיה קורוזיה על גבן ובוודאי שלא כתמי חלודה קשים. אדניות חשוב לבחור בהתאם לפתרונות ההצללה שלכם, כך שהגוון שלהן יתאים במדויק לחצר ביתכם. מומלץ לבחור אדניות בהתאם לגודלן על מנת להבטיח שילוב טוב בחצר שלכם על פי הממדים שלה. ריהוט גן בכפר סבא המבוסס על אדניות יפות ופרגולות אדריכליות מהממות מספק לבית את כל מה שהוא צריך כדי להתגבש כמו שצריך ולהפוך להיות מקום מעוצב למשעי.