פרטי מידע חשובים עבור כל מי שניגש לבחור פרגולות בבקעת אונו

 
פרגולות בבקעת אונו נחשבות לרכש מבוקש, במיוחד בשל כך שזה אחד מהאזורים החמים בישראל והלחים בעולם, עם חשיפה מרבית לשמש. בעוד אשר בהגנה על מרפסות מקובל להציב סוככים, בגוף החצר המענה הטוב ביותר הוא הפרגולות. במקבץ מידע זה תוכלו לדעת בדיוק כיצד לבחור אותם תוך הבטחה כי מדובר במוצרי איכות פר אקסלנס. אחרי הכל, בתחום כמו ההצללה הביתית לא כדאי להסתמך על פתרונות שאינם עומדים בסטנדרטים הללו.

פרגולות מתכתיות בוחרים רק על בסיס חומרי ייצור מתאימים


גג הפרגולה – לרוב יהיה עשוי אלומיניום. ניתן לבחור גם גג מברזל; רגלי הפרגולה, פרזול הפרגולה והכלונסאות התחתונות – חובה שיהיו עשויים ברזל! אלו הרכיבים שמחזיקים את הפרגולה ושומרים עליה מפני זעזועים בחורף. בשונה מגג הפרגולה שמתבסס למעלה, הרכיבים הללו נמצאים מתחת ולכן הם צריכים להיות חזקים במיוחד.

 
 
 
 

פרגולות מחומרים מבודדים חשוב לבחור רק אם הן עשויות עץ טבעי

עץ טבעי מלא הוא הפתרון היחיד שלכם לפרגולות מחומרים מבודדים. שבבית או MDF מלאכותיים אינם מתאימים להצבה בחוץ במזג אוויר משתנה. עץ טבעי, לעומת זאת, מגיע עם תעודות אחריות רבות שנים ומפרט טכני לגבי עיבודו, המעיד על אימפרגנציה, שימון והתבססות על חומרי עץ יוקרתיים ואיכותיים מהסוג הטוב ביותר להשארה בחוץ.

פרגולות עם אמצעי ויסות אור להעצמת חוויית השימוש בהן

פרגולות אלה נקראות גם "פרגולות רפפות". במקום הגג ישנם תריסים שניתן לפתוח ולסגור באמצעות מכניקה או חשמל (תלוי בדגם הפרגולה אשר בחרתם). פרגולות אלה מאפשרות לכם לא רק להתגונן קומפלט מאור השמש אלא גם להשתמש בו כחומר גלם להפצת אור במרחב הפנימי שלהן.

פרגולות על חשמל – הפעלה יעילה ונגישה

כאשר הפרגולות מתבססות על ממסר חשמלי, אתם נהנים מהפעלה קלה ופשוטה שלהן. הן מאפשרות לכם שליטה מהירה ויעילה בתריסים ובמנגנון קיפול הגג, אם ישנו (הוא קיים בדרך כלל אם זו פרגולה צמודת קיר, מה שאין בפרגולה של 4 עמודים). בכך, אתם מרוויחים ויסות קל של אור השמש והכנת הצללה מותאמת אישית עבורכם על פי מצבי בילוי שונים (קריאת ספר, ישיבה בפרגולה ללא תאורה מלאכותית פנימית, ועוד).