פרגולות עץ – כך תבחרו אותן נכון

 
מעוניינים בפתרון הצללה מודרני מעוצב במיוחד? פרגולות עץ יספקו את כל מה שתצטרכו. בחירת פרגולות עץ משתנה בין חצר אחת לרעותה, ולכן גיבשנו עבורכם את כל המידע שתצטרכו כדי לצאת לדרך ולדעת שבחרתם בהתקן המתאים לכם ביותר. פרגולות עץ מאפשרות לכם ליהנות לא רק מעיצוב מרהיב עין אלא מיציבות חסרת פשרות שתאפשר לכם לבחור גם דגמים גדולים במיוחד. למה אנו מכוונים? בדרך כלל, בחנויות פרגולות מגבילים את הצריכה להתקנים קטנים מאד, כשהחיבור נעשה באמצעות עצים ובורגי קידוח. לא כך מתחברים פרגולות עץ גדולות ואיכותיות. החיבור נעשה באמצעות ריתוך מסגרת פלדה, כשלוח הפרגולה הוא לוח עץ. המסגרת מרותכת כדי לוודא שההתקן חזק, יציב ועמיד לכל תקופת השימוש שלו.

גיבוש מבנה הפרגולה


פרגולה מעץ מבוססת על 3 סוגי מבנים: תלוי, 2 עמודים ו- 4 עמודים. המבנה התלוי מאפשר לכם לקפל את גג הפרגולה היות ואין עמודים. החיבור נעשה באמצעות מיתרים עליונים. מבנה זה נועד בעיקר לחצרות קטנות בהן אין מקום להצבה של עמודים. בחצרות יותר גדולות ניתן לבחור פרגולות של 2 עמודים קדמיים וחיבור לקיר, ובחצרות גדולות ממש ניתן לבחור פרגולות של 4 עמודים. 2 סוגי הפרגולות מאפשרות כוונון של התריסים לוויסות אור שמש או השארתם קבועים.
 
 
 
 

תכנון עיצוב הפרגולה


כפי שציינו, מדובר בפרגולת עץ בעלת עיצוב מודרני. מה כן חשוב לדעת לשנות בעיצוב? ראשית כל, את סוג העץ. ישנן פרגולות עם עץ מולבן או מבוקע, כהה או בהיר, והיריעה עוד רחבה הרבה יותר מכך. חשוב לבחור בדגם העץ הנכון לשילוב בתוך חצרכם, במיוחד אם זו חצר עץ ודקים שכבר עוצב בה אופייה העיקרי. מומלץ לקבוע את עובי הפרגולה בהתאם לגודל החצר. פרגולות עבות יתאימו לחצרות גדולות ולהיפך, כדי להימנע מעיצוב מגושם במרחב.

מימוש הבחירה בחברת תשתיות גינה


חברת תשתיות גינה משווקת פרגולות עץ איכותיות ומציגה אותן בהדמיית מחשב ממנה ניתן לבחור את הדגם הרצוי עבורכם. הבחירה נעשית על פי עובי הפרגולה, העיצוב והמבנה שלה, כמתוכנן בשלבים הקודמים במאמר זה, ולכן מי שביצע אותם יוכל למצוא בקלות את הדגם הנבחר. חשוב לבדוק שהצבעים ועובי ההתקן אכן כמו בתמונה, באמצעות קריאת דף המידע של הפרגולה. עיון ויזואלי בלבד עשוי להטעות. במידה ואינכם בטוחים, צרו קשר עם החברה.