סוגיות חשובות לגבי בחירת פרגולות חשמליות ברמת אפעל

 
מעוניינים לדעת כיצד בוחרים פרגולות חשמליות ברמת אפעל? בואו ללמוד את כל מה שצריך לדעת על התקן ההצללה היוקרתי שכובש את שוק הדיור בישראל בשנים האחרונות! בחירת פרגולות חשמליות מצריכה ידע בנושאים הבאים: תפעול, פונקציות, מיקום הפרגולה ועיצוב. בואו לקרוא את כל מה שצריך לדעת בנושאים אלו על מנת להתאים לעצמכם פרגולות חשמליות ברמת אפעל באופן מושלם!

תפעול הפרגולות החשמליות


תפעול הפרגולות החשמליות ניתן לביצוע או בתריסים של הגג או בגג כמכלול או בשניהם גם יחד. תפעול בתריסים, משמעותו כי ניתן לפתוח ולסגור את התריסים כמו בחלון. כאן, שלא כמו בו, הם נמצאים בגג ולכן הם נקראים "רפפות". תפעול כמכלול, משמעותו כי ניתן להזיז פיזית את גג הפרגולה, כולל לקפל אותו למגרעת שתחביא אותו ותגן עליו מהגשמים בחורף. ישנן פרגולות בהן ניתן לבצע את 2 הפעולות הללו בהפעלה חשמלית.

 
 
 
 

פונקציות הפרגולות החשמליות בפועל


קיפול חלקי של הגג, סגירה חלקית של רפפות התריסים: ישנם דגמים בהם התריסים מחולקים למדורים ורק המדור בו בחרתם ייסגר או ייפתח בהתאם להנחיותיכם. מאד מומלץ לחדד את בחירתכם ולבחור פרגולות חשמליות עם פונקציות כמתוכנן.

מיקום הפרגולות בפועל


פרגולות שניתן לקפל להן את הגג בשלמותו, ולא רק את התריסים, לעולם יהיו פרגולות צמודות קיר כי משתמשים בקיר על מנת לספק קיפול זה. פרגולות חשמליות ברמת אפעל בהן תכונה זו לא נדרשת יכולות להיות מרכזיות בחצר או צמודות קיר, לבחירתכם.

עיצוב הפרגולה בפועל


ניתן לבחור בין עיצוב עץ כפרי לבין עיצובים מודרניים בדמות לבן או כסוף. ניתן לצבוע כל פרגולה לכל גוון ולכן הבחירה אם לקנות פרגולה מעץ או ממתכת היא לגמרי בידיים שלכם. ניתן לצבוע לצבעי עץ פרגולות מתכת ולצבעי כסוף או לבן פרגולות מעץ. בשני המקרים זה נראה חלק אינטגרלי מהמוצר ולא תוספת צבע שנעשתה לבקשת הלקוח. לכן, ניתן לבחור את הגוון ללא קשר לסוג הפרגולה שבחרתם, עץ או מתכת. חשוב להיעזר באדריכלי פנים ולדעת שבחרתם נכון בצבע המיועד של הפרגולה על מנת להבטיח עיצוב יפה בחצר שלכם בעקבות הטמעתה במרחב שלה