מידע מקדים לרכישת פרגולות וריהוט גן

 
מה יכול להיות כיף יותר מלשבת בערב קיץ חמים ונעים במרפסת או בגן? זה בהחלט אחת ההנאות הקטנות של החיים. רוב האנשים שיש להם גן או מרפסת מעבירים את מרכז החיים לשם במהלך חודשי הקיץ. כדי לאפשר זאת צריך לדאוג לריהוט גן נוח ומזמין. ריהוט גן זול הרבה יותר מאשר ריהוט לדירה, אך מצד שני גם הבלאי שלו מאוד גבוה.

אופנה ונוחות


האופנה האחרונה בתחום ריהוט גן זה שולחנות שקופים וכורסאות עם כריות. הצבעים הנפוצים ביותר הם ירוק וכחול, אולי בגלל שהם משתלבים בצבעים של הדשא והשמיים. ריהוט גן מזכוכית החליף למעשה את ריהוט הפלסטיק שהיה פופולרי כל כך בעבר. אין ספק שריהוט זכוכית נוח יותר ויציב יותר מריהוט פלסטיק וירידת המחירים המשמעותית שאנו חווים בעשור האחרון מאפשרת לרוב הלקוחות לרכוש שולחנות זכוכית ולא להסתפק בשולחנות פלסטיק.

גם הכיסאות במרפסות ובגינות היו עשויים מפלסטיק בעבר. כיום הלקוחות שמים יותר דגש על נוחות. אנשים רבים קונים כורסאות שלמות למרפסת. הבעיה עם כיסאות מרופדים וכורסאות היא שקשה מאוד לנקות אותם, אך גם לבעיה הזו נמצא פתרון. ישנם כיסאות לגן שמרפדים אותם בחומר עמיד למים, שקל מאוד לנקות אותו. התוצאה מושלמת כי אתם גם נהנים מישיבה נוחה יותר, וגם אתם לא צריכים לדאוג לבעיות ניקיון.

כשאנו מדברים על ריהוט גן, אנו מדברים לא רק על שולחנות וכסאות אלא גם על פרגולות, דקים ואדניות מעץ. מוצרי עץ הם הדבר האולטימטיבי לעיצוב המוצרים הללו כי העץ, למרות שהוא מעובד, הוא חומר טבעי, שמקומו הוא בחצר. פרגולות עץ לא ייתפסו כ"נגע זר" בתוך הנוף הכללי של הגן, אלא ישלימו אותו. הפרגולות יוצרות צל והופכות את הישיבה בגינה לנוחה ומהנה יותר.

דקים

דקים זה מוצר משלים לפרגולה, וזה למעשה כיסוי עץ לרצפה. בכל גינה צריך שיהיה משטח עליו מונח השולחן והכיסאות. הקרקע החשופה בדרך כלל אינה ישרה, ולכן לא נוח להציב את הדברים הללו על הקרקע ישירות. גם דקים, כמו הפרגולות משתלבים טוב בעיצוב הכללי של כל גינה.

אדניות


אדניות מעץ מקנות מראה חמים ויוקרתי לכל סוג של צמחיה. אפשרויות העיצוב הן אינסופיות, ולכן נוח מאוד לעבוד עם האדניות הללו. אם אתם רוצים לעצב את הגינה שלכם בצורה יפה, עם צמחיה מסודרת בטוב טעם ושבילים, תגלו עד מהרה שאתם חוזרים ופונים לפתרון של אדניות עץ.

אדניות עץ, פרגולות ודקים זה ריהוט גינה מומלץ המקל על החיים של בעלי הבית. אפשר להציב בגן גם שולחן מעץ וכיסאות מרופדים ואז המראה יהיה מושלם. למי שרוצה, מומלץ לבקר בגלריית ריהוט גן של בול עץ, ואפשר להמשיך את קו העיצוב בעץ, ולעצב גם את השולחן והכיסאות מהחומר הזה. מוצרי עץ זה ללא ספק החומר המושלם לריהוט גן.