מידע חשוב ונדיר על פתרונות הצללה בבקעת אונו

 
מעוניינים לרכוש פתרונות הצללה בבקעת אונו? אתם לא לבד! דיירים רבים אשר סופגים עומסי לחות ואור שמש בחצרותיהם הבינו כי נדרשת הגנה בזמן אמת מפני תופעות אלה. היות שמדובר על שטח חיצוני, המשימה היא בראש ובראשונה להסדיר הצללה. זה הבסיס לכל אמצעי קירור או אוורור שיבוא אחר כך. להלן שלוש אפשרויות להצללה חכמה של חצרותיכם.

פרגולת אלומיניום – כך תוודאו שהיא תהיה עמידה וחזקה


לכאורה, יש כאן סתירה: כיצד ייתכן כי אלומיניום, שידועה כמתכת עם צפיפות חומר נמוכה, יכול להיות חלק מפתרון הצללה שהוא חזק פיזית? אלומיניום הוא בר שימוש בגינות ובחצרות מכמה סיבות: קודם כל הוא לא מחליד ולא צובר אבק. שנית, הוא שומר על מראה מלוטש גם לאחר שנים רבות. על מנת לדאוג למוצר חזק פיזית, יש לדאוג שלצד גג האלומיניום של הפרגולה, יהיו רכיבי יציבה והטמעה מברזל יצוק. הרכיבים הללו הם כל אביזר שאינו הגג: מוטות כינון שלו עם רגלי הפרגולה, רגלי הפרגולה עצמן, כלונסאות הפרגולה, ועוד.

 
 
 
 

פרגולת עץ – כך תבטיחו נוחות ואיכות לשנים רבות


בפרגולת עץ חשוב בראש ובראשונה לוודא כי מדובר בעץ אמיתי. את זאת עושים באמצעות עיון במאפייני המוצר שיוגש על ידי החנות. חשוב לוודא מולה כי מדובר על פרגולה מעץ איכותי אשר מתאים להצבה בחוץ, וגם שהוא עבר הסבה להעצמה וחיזוק ברמה הפיזית: אימפרגנציה, ולאחר מכן שימון דו צדדי של כל חלק.

פרגולה חשמלית – להפעלה קלה ופשוטה של כל פונקציה


ידוע כי הפונקציה העיקרית של כמעט כל פרגולה היא פתיחת תריס. אם היא צמודה לקיר הבית, גם קיפול או הכמנה של גג הפרגולה בקיר מהווה פונקציה חשובה. את הפעולות הללו ניתן לעשות במכניקה, אך מומלץ לעשותן בהתבססכם על חשמל: שימוש בשלט רחוק שיקפל את הגג ויווסת את התריסים בפרגולה. בכך, אתם שולטים היטב על פתרונות הצללה בבקעת אונו והופכים אותם לנגישים הרבה יותר ברמה הפיזית, מבלי להפעיל מאמץ מכני הלכה למעשה. כאשר זו רמת השימוש בפרגולה, היא תחוש לכם ממש כמו המזגן או המאוורר בתוך הבית: במינימום פעולות ניתן יהיה להגיע להצללה משמעותית.