מה חשוב לדעת לפני רכישת פרגולות

 
אתם עתידים לרכוש פרגולות? ישנם צעדים לא מעטים שעליכם לקחת בחשבון לפני כן. זו מלאכת מחשבת שאין להקל בה ראש. השאלה הראשונה שצריך לשאול את עצמכם היא מהם נוהלי התקנת פרגולה ברשות המקומית/האזורית בה אנחנו מתגוררים? שנית, יש לברר האם אתם הם אלו שתתקינו את הפרגולה או שיישלח מתקין. שלישית, חשוב כמובן לברור את עיצוב הפרגולה ולהתאים רק דגמים שגם ייטיבו עם עיצוב ביתכם.

בירור אופן התקנת הפרגולה ברשות המקומית או האזורית בה אתם מתגוררים

זהו בירור ששווה לכם לעשות עוד לפני שהשקעתם את השקל הראשון. אחראי בטיחות ומהנדסי עיריות מחפשים להוריד לאנשים את הפרגולות בלא מעט מקרים באמתלה של סיכון בטיחותי. במקרים רבים זה באמת נכון, אבל אזרחים לא מעטים טוענים להתנכלות אישית או למעשה לא הגיוני אחר. לכן, הצעד החכם ביותר הוא להיפגש עם המהנדסים לפני הקנייה ולא אחריה, ולקבל מהם מזכר כתוב ומודפס לגבי סוגי הפרגולות שמותר לכם להתקין בשטח שלכם.
 
פרגולה מעוצבת
 

בחירת דגמים מעוצבים המתאימים לחצר

ניתן לבחור פרגולה מעץ גושני או איפאה, פרגולת אלומיניום, ואפילו פרגולת אלומיניום הצבועה כמו עץ במידה ותבקשו ליהנות מתכונת חוסר החמצון של הפרגולה מחד, ומעיצוב כפרי מאידך. סוג הבית שלכם כבר יקל עליכם את בחירת הפרגולה, שכן חלק מהבתים מעוצבים באופן מובהק על טהרת העץ, וחלקם – על טהרת הזכוכית והמתכת. פרגולות בשלל עיצובים מוצעים עבור שתי נישות העיצוב.