טיפים לבחירת פתרונות הצללה במרכז

 
פתרונות הצללה במרכז מגשימים ללקוח את כל מה שהוא צריך בשביל ליהנות מחצר עם צל, כזו שנעים לשהות בה גם כשבחוץ חמסין ושרב. על מנת לבחור בהצלחה פתרונות הצללה, חשוב להכיר אותם ולדעת מה מתאים למרחב החיצוני שלכם. ישנם 2 סוגים של מרחבים כאלו, הראשון מהווה את כל המקומות הקטנים, כמו שטח חיצוני של מרפסת שמש או חצר פרטית קטנה מאד. השני מהווה את סקאלת החצרות הגדולות. פתרונות ההצללה שניתן להכיל בכל אחד מהם שונים. מומלץ לקרוא אודותם בטרם נגשים לבחירתם.

טיפ לבחירת פתרונות הצללה לחצרות קטנות ומתחמי מרפסות שמש בדירות


מקומות אלו מהווים את הסקאלה הקטנה של כמות השטח הפרטי הפנוי, ועל כן הכי תתאים להם פרגולה צמודת קיר. הפרגולה הזו פשוט צמודה לקיר שבין החצר לבין הבית או בית המרפסת לבין הבית והקיר משמש לה כבסיס וגם כאמצעי קיפול לגג בחורף. בחצר קטנה עניין החיסכון במקום הנו קריטי ולכן חשוב לבחור פרגולה תלויה ולחסוך בהטמעת 2 עמודים נוספים בחלק הפנימי שלה.

 
 
 
 

טיפ לבחירת פתרונות הצללה לחצרות גדולות


פתרונות הצללה במרכז לחצרות בגודל גדול ניתן להצמיד לקיר או לפרוס במרכז השטח. במקרה הראשון, בדומה לחצרות קטנות, מדובר על פרגולות צמודות קיר. במקרה השני מדובר על פרגולות 4 עמודים, אשר מביאות את הצל לנקודת ההתקנה, שיכולה להיות פנימית ולא רק ליד הקיר. ניתן לבחור פתרונות הצללה במרכז כשהם מבוססים על מתכות מגולוונות או על עץ טבעי עמיד.

טיפ לבחירת מפרט חומרי הגלם של פרגולות איכותיות לחצר


פרגולות מתכתיות – פרגולות אלומיניום ובפועל – פרגולות פלדה מגולוונות בציפוי אלומיניום להבטחת חוזק ההתקן, ליטוש ועיצוב אותנטי. ניתן לצבוע פרגולות אלו לצבעים נבחרים או להשאיר אותן במרקם הכסוף המקורי שלהן.

פרגולות עץ – פרגולות מעץ טבעי ואמיתי הניתן לצביעה לגוון מבוקש. ניתן להשאיר אותו אדום או חום או צהוב או לצבוע אותו לגוונים מלאכותיים כמו לבן על מנת לספק התאמה דקורטיבית גם למי שאין חצר עם התקנים מפוסלים מעץ, על מנת ליצור תאימות דקורטיבית במרחב.

מקבץ טיפים זה מבטיח לכם שילוב של פתרונות הצללה במרכז מן המעלה הראשונה בכל חצר-בית!