התאמה אישית של פתרונות הצללה בקרית אונו וסביון

 
בחירת פתרונות הצללה בקרית אונו וסביון היא בחירה נכונה לכל דייר. במאמר זה נתרכז בבחירה עבור בתים פרטיים, אשר שונה במהותה מהבחירה עבור דירת בניין. בעוד אשר דירת בניין מצריכה פתרונות הצללה מבוססי בד, בבית הפרטי הפתרון מצוי בחומרים הקשיחים, בהם יעסוק מאמר זה.

בחרו פרגולה המתאימה לעיצוב שאתם מבקשים להנחיל בשטח


בעיצוב שטחים חיצוניים יש לכם 2 ברירות מחדל לגיבוש המתווה: או שהוא מבוסס על עיצוב עכשווי על טהרת הגוונים המטאליים-לבנים, או שהוא מבוסס על עיצוב בטעם של פעם, עם ניחוחות כפריים ועתיקים. עיצוב זה מבוסס על גווני עץ חומים בעיקר. בחירה בתשתית עיצוב המתאימה למה שאתם מבקשים להגשים תקרב אתכם אך המטרה. מומלץ מאד לבוא מתוכננים בנושא העיצוב לקראת רכישת הפרגולה.

 
 
 
 

בחרו פרגולה מתכתית עבור בית בעיצוב מודרני חדיש


פרגולה מתכתית מכילה את כל מה שאתם צריכים בשביל להנחיל עיצוב מודרני חדיש: צבעים אפורים, ברק, ומודרניזם. פתרונות הצללה בקרית אונו וסביון, במקרים רבים, הם אותן פרגולות. על מנת לבחור אותן כמו שצריך, להלן סט עצות חכם: אל תבחרו פרגולה שעשויה אלומיניום מלא מלא, אלא רק בגג שלה. יתר הרכיבים, ובמיוחד רכיבי התחזוקה וההטמעה באדמה, חייבים להיות עשויים מתכת עמידה כמו ברזל מגולוון.

בחרו פרגולת עץ אמיתי עבור בית בעיצוב וינטייג'


אין ספק שצבע העץ הוא הצבע המוביל בפרגולות לחצרות וינטייג'. אם אתם כבר רוכשים כזו פרגולה, כדאי להיצמד למקור ולבחור בעץ אמיתי שעבר אימפרגנציה, שימון ושימור במחסני עצים מובילים. פתרונות הצללה בקרית אונו וסביון בדמות פרגולות אלו יסייעו לכם לשמור למשך שנים רבות על החצר בצל.

בחרו בפרגולות עם מנגנון ויסות אור שמש


מנגנון זה הוא אוסף של תריסים שנקרא 'רפפות'. במקום להימצא בצד, כמו בחלון הבית, הם נמצאים בגג של הפרגולה. תפקידם הוא לווסת אור שמש, כלומר להכניס את חלקו במינון המבוקש לכם. באופן זה, ניתן לנצל את אור השמש לקריאה, או בילוי מול מסך הטלפון הנייד כאשר אנו נמצאים בתוך הפרגולה. פתרונות הצללה בקרית אונו וסביון בבתים רבים מכילים מנגנון ויסות זה המאשר ליהנות מאור שמש במידה הרצויה בכל עת.