הסגנון המודרני מגיע - פרגולות בעיצוב מודרני

 
מהן פרגולות בעיצוב מודרני? מדוע חשוב מאד לבחור פרגולות רק מספקים מסוימים? כיצד נדע אלו ספקי פרגולות בעיצוב מודרני הם אלו שבאמת יסייעו לנו בעיבוי העיצוב הביתי ואספקת פתרון הצללה מן המעלה הראשונה?

פרגולות בעיצוב מודרני עשויות לרוב מאלומיניום, בצבעים כמו אפור, כסוף או שניהם גם יחד. פרגולות אלו הן בעלות יתרון בלתי אמצעי: הן יכולות להיות מוצבות בשטחים פתוחים 24/7: בגשם ובשמש, ברוח החורפית ובאובך הקיצי. על מנת לבחור פרגולות בעיצוב מודרני כנדרש עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות.
 
פרגולות בעיצוב מודרני
 

הצבה במקום ספציפי או לא?

במידה ואין חשיבות למקום ספציפי, מומלץ לבחור בפרגולות קיר: פרגולות תלויות על קיר, כשמצדן השני יש 2 עמודי תמיכה: חוסך מקום, ולא תקוע במרכז החצר, במיוחד לא כאשר היא קטנה. מנגד, אם זה נועד כדי להגן על בריכת שחייה שנמצאת באמצע החצר, או על מערכת ישיבה שנמצא בנקודה מקרית בה, נבחר פרגולות בעיצוב מודרני על 4 עמודים, ללא חציבה בקיר.

יש חשיבות לכיוון ההצללה או לא?

במידה ואין חשיבות לכך, ניתן לבחור בפרגולות עם תריסי רפפות קבועים. במידה ותבקשו לשנות את זווית ההצללה, ניתן לבחור בתריסים שניתן לפתוח ולסגור אותם, כמו בתריסי החלון שלכם. בפרגולות ניתן לעשות זאת ידנית או באמצעות חשמל (שלט רחוק/בקר טבוע בקיר). ישנן פרגולות שבהן ניתן לפתוח את כל הגג, ולסגור אותו. הגג נכנס לתוך פיר בקיר ויוצא ממנו על פי הוראותיכם.

פרגולה גדולה או קטנה?


גם לגודל הפרגולה חשיבות מכרעת. עליכם למדוד את השטח הנדרש להצבת פרגולה ולהיעזר רק במידות אותן מדדתם, או מידות קטנות יותר הנמצאות בסביבתן. במידה ורצונכם הוא בעיצוב מודרני, חשוב להיצמד למחלקת פתרונות ההצללה המודרניים שיש בחנות, כמבוקשכם.

הובלה והתקנה


ניתן לבקש הובלה של הפרגולות והתקנה בבית הלקוח. שימו לב כי ישנם מקרים בהם חובה להזמין איש התקנה מטעם החברה בה קניתן, ובלי זה לפרגולה אין אחריות. במקרה שכזה חשוב לא לפתוח אפילו לבד את האריזה, אלא להמתין לטכנאי שיעשה זאת. בנוסף לשירותי ההובלה וההתקנה, כוללת האינטראקציה עם החנות גם קשר טלפוני לפי דרישה, ועדכון אודות מוצרי הצללה חדשים שמוצעים למכירה.