היתרון בפרגולות אלומיניום תלויות

 

בעיצוב של מרחב חיצוני, פרגולה היא מרכיב הכרחי

 
בעיצוב של כל מרחב כמו גינה או חצר, אתם צריכים לתכנן היטב את כל מה שנוגע לפתרון ההצללה של אותו המרחב. בכדי שניתן יהיה לשהות בחצר שלכם בצורה נעימה ונוחה לאורך כל השנה, גם כאשר ישנה שמש חזקה או אפילו כאשר ישנו גשם קל – אתם צריכים פתרון איכותי. הפתרון חייב להיות כמה שיותר נוח ויתוכנן היטב מבחינת הצל שיש תחתיו ויהיה גם אסתטי ולא יתפוס יותר מדי מקום הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה פרקטית. בהקשר זה, כדאי להבין את היתרונות הרבים של פרגולות אלומיניום תלויות, הן מבחינה אסתטית, הן מבחינה פרקטית והן מבחינת תכנון המרחב.

 
 

מדוע כדאי לכם לתכנן פרגולת אלומיניום תלויה?

 
 
 • אסתטיקה

  פרגולה תלויה היא פרגולה שלא מכבידה יותר מדי ולא משתלטת על המרחב מבחינה אסתטית. מדובר למעשה בפתרון שתלוי על הקיר החיצוני של המבנה, וכך הוא לא דורש עמודים או תמיכה מיוחדת שפולשת החוצה לתוך החצר. תליית הפרגולה גם מונעת פגיעה באיטום הגג. הדבר איכותי הן בפרגולות המיועדות באמת לחצרות ולאירוח, והן לפרגולות הצללה של מרחבי חנייה או מרחבים דומים.

 • עמידות

  היתרונות של פרגולות אלומיניום מבחינת עמידות הם יתרונות מוכרים ביותר. האלומיניום הוא חומר גלם ששומר על המראה שלו ועל השלמות שלו לאורך זמן רב, כאשר היתרון המשמעותי ביותר שלו הוא שאינו מחליד, גם כאשר הוא נחשף לרטיבות ולחמצון לאורך זמן רב.
 
 
 
פרגולת אלומיניום תלויה
 
 
 
 
  לאלומיניום יש גם חיסרון שהוא פחות קונסטרוקטיבי כמסגרת תומכת לפרגולה ולכן בבול עץ מעדיפים להשתמש במסגרת מתכת – דאבל טי – ואילו את ההצללה לבצע באלומיניום.

 • תכנון המרחב

  כשאתם מתכננים מרחב חיצוני כזה או אחר, אתם רוצים לנצל כל פיסת שטח שיש לכם. פרגולה תלויה מאלומיניום מסייעת לכם בכך – בלי עמודים ועם הצללה איכותית ורוחבית בהתאם לצרכים שלכם.
 
 

בול עץ מתכננים ומקימים פרגולות איכותיות, אסתטיות ועמידות

 
תכנון של פרגולה הוא לא עניין של מה בכך, ואם אתם רוצים להקים פרגולה תלויה שעשויה מאלומיניום, יש רק שירות אחד שמעניק לכם את הטוב ביותר – השירות של בול עץ. אצלנו מתמחים בפרגולות ברמה הגבוהה ביותר, כאשר פרגולות תלויות מאלומיניום הן ההתמחות העיקרית והאיכותית ביותר שלנו בתחום זה. פנו אלינו ותכננו את החצר שלכם על הצד הטוב ביותר.