הטיפים שלנו לעיצוב הפרגולה והגינה בסגנון קלאסי

 

איך נעצב את הגינה בסגנון קלאסי?

ריהוט גן מעוצב וקלאסי, דקים ופרגולות נותנים אפשרות לשטח הפרטי שבבעלותכם להפוך באחת לבעל נוף אותנטי המתאים לאירופה הקלאסית: נוף מרובה עצים, אשר ההרגשה שניתן לחוש בו היא ללא ספק שאתם נמצאים רחוק בעבר, בימי הרנסנס וימי הביניים. כאן נסקור בפניכם סוגים שונים של רכיבי ריהוט גן אשר חובה להציב בשטח שלכם על מנת להפכו לכזה באחת.

דקים לגינה

התשתית שלכם להנחת ריהוט גן מעוצב קלאסי. פרגולות ודקים לגינה יהיו עשויים ברובם מעץ הטיק ולא בכדי: טיק נחשב לעץ העמיד ביוצר בתחום הדקים והפרגולות לגינה, ובממוצע ספקי העצים נותנים עליו 7 שנות אחריות נגד ריקבון. העץ, אשר התגלה לראשונה בתאילנד וקמבודיה, יובא לדרום אמריקה ונשתל מלאכותית על ידי האדם הלבן ביערות האמזונס, שם התגלו תנאי גידול מיטביים לעץ זה. לגופו של עניין, זה נחשב לעץ עמיד ביותר המסוגל להתמודד גם עם סופות גשמים ואפילו שלגים ללא סימן הכי קטן של סדק או שבר, וללא משיכת תולעי עץ לאחר שהתייבש.
 
עיצוב קלאסי לגינה
 

ארונות לגינה


ייראו בדרך כלל כמו הדקים לגינה אשר רכשתם. הארונות, בקליפתם החיצונית, יכילו מראה דומה לדקים ולפרגולה שיש לכם, ועל מנת להבטיח זאת מומלץ לרכוש ריהוט גן מעוצב וקלאסי בחנות לריהוט חוץ. חנות זו תוכל למכור לכם סט מוכן המיועד ספציפית עבור הגינה שלכם.

התקנת סט הריהוט


הובלה והתקנה יכולות להיות מבוצעות על ידי החברה ממנה רכשתם את המוצר. החברה תדאג להתקנת הפרגולות והדקים ובניית הרהיטים להם נדרשת הרכבה. מומלץ להוסיף להזמנה גם ריפוד גן הן לשם העשרת המראה החיצוני והן בשל הסבת נוחות מיטבית עבורכם. מוצרים מבדי מיקרופייבר מיוחדים העמידים להצבה בחצר הם המומלצים ביותר לטובת הרעיון. הסיבה לכך היא אי ספיגת כתמים ושמירה על מראה חדש לאורך זמן.

ניתן להיות בקשר עם ספק הריהוט כל העת למען כל פעולה שתבקשו לעשות
אם תהיו מעוניינים לצבוע את כל ריהוט ודקי הגינה שסופקו לכם, להוסיף פריטים, לשלוח רהיטים מסוימים לתיקון, ועוד – תוכלו לעמוד בקשר רציף עם חברת ריהוט גן מעוצב וקלאסי. החברה תהיה זמינה עבורכם מתי שתבקשו ותעמיד לרשותכם את כל תנאי הרכישה והשדרוג האופטימליים עבור פריטי ריהוט גן שנרכשו אצלה.