דקים מעץ | דקים סינטטים

 
חברת בול עץ-עיצוב בעץ ומתכת היא המובילה בישראל בתכנון ובביצוע דקים מעץ. בחברת בול עץ מתכננים ומבצעים דקים מעצים קשים וטרופיים (אורן, איפאה וטיק) וכן סינטטים מתוצרת ארה"ב ומעץ במבוק. לחברתנו ניסיון רב בתכנון יסודי ויצירתי, בשימוש עצים מובחרים ובהרכבות על ידי בעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

לחברה ניסיון רב בשילוב הדק עם חומרים אחרים כגון פסי נירוסטה, פח מנוקב ואבנים, וכן שילוב תאורה סמויה בדק. כמו כן ברשותה ניסיון ייחודי בביצוע על גבי גגות חשופים תוך מתן פתרונות למניעת הפגיעה באיטומים.
 
דק איפאה ומעטפת בריכה
דק איפאה מוגבה ופרגולות עץ אלון
התמחות בביצוע דקים על גגות חשופים
דק מעץ טיק ומעטפת ג'קוזי
דק איפאה מסביב לבריכה על הגג
דק מעץ במבוק וגזיבו
דק איפאה מוגבה בשילוב תאורה
דק איפאה ופרגולה תלויה בפנטהאוז
דק איפאה בשטח פתוח
דק איפאה מוגבה
דק איפאה בפטיו
דק איפאה בגינה יפנית
עיצובים ייחודיים
מעטפת איפאה לכיסוי בריכה
דק מעץ אורן על גג
דק איפאה במרפסת שמש
דק בשילוב גדר כבלים
דק סינטטי במרפסת
דק מעץ איפאה
מדרגות איפאה
פינת ישיבה על דק מעץ איפאה
שביל כניסה מעץ איפאה
שילוב פסי פח מנוקב בדק איפאה
מחסן גינה מעץ איפאה
גקוזי על דק איפאה
דק איפאה מעל ארגז תריס לבריכה
גשר מתכת ואיפאה
דק איפאה לשטחים ציבוריים
דק מעץ איפאה
דק ואדניות איפאה בגינה
חיפוי טיק לג'קוזי
דק וגדר מעץ אורן
מעטפת גקוזי בעץ איפאה
דק מעץ איפאה משולב אדניות וספסלים
דק חברת פדקס
דק איפאה מסביב לבריכה
דק איפאה בכניסה לקניון
דק מעץ אורן
דק מעץ איפאה
דק מעץ איפאה
דק אירוקו על גג
דק מעץ אירוקו
שילוב צמחיה ודק על גג
דק איפאה בשמורת טבע
דק אירוקו מסביב לגקוזי
מעטפת אדנית בעץ איפאה
דק אירוקו לפני שימון
דק איפאה במרפסת
דק איפאה בשינויי כיוון
דק איפאה בפטיו בית חולים
חיפוי כניסה לבית מעץ איפאה
שניידר
דק איפאה ופרגולה מרחפת
מדרגות מעוגלות מעץ איפאה
שביל איפאה בדיונה
דק טיק בפנטהאוז
דק איפאה על גג
דק במבוק
דק
 
 

דק הוא ריצוף עץ, טבעי או סינטטי

 
כשאנחנו מדברים על דקים, באופן כללי, המחשבה הראשונית והמובנת ביותר היא על דקים מעץ. ריצוף חיצוני ומוגבה המיוחד לבתים פרטיים, לחצרות, לגגות, למרפסות וכדומה. כאשר אנחנו משקיעים בריצוף שכזה, אנחנו רוצים לתת לו את המראה הטבעי והאיכותי ביותר עם מוצרי עץ ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, לעתים אנשים בוחרים דווקא באפשרות אחרת בכל הנוגע לתכנון הדק שלהם – דקים סינטטיים. חשוב להבין מתי דווקא הפתרון הסינטטי הוא זה המתאים למרחב שלכם ומה היתרונות בדקים שכאלה לעומת רגילים וטבעיים העשויים מעץ. ננסה לענות לכם בדיוק על השאלה הזאת ולהבין מה מתאים לכם.
 
 

מתי נעדיף דווקא דק סינטטי? מה יתרונותיו?

 

עמידות

 
דקים מעץ חשופים לשחיקה ולפגיעה שאותה אנחנו מכירים באופן כללי כאשר אנחנו משתמשים במוצרי עץ כחומר גלם. באופן כללי, עם עץ אנחנו צריכים להיות זהירים יותר – בניקוי ובשטיפה שלו, בהגנה עליו מפני פגעי מזג האוויר, בצביעה ובציפוי שלו באופן קבוע ועוד. דק סינטטי מאפשר לנו להתנהל בראש שקט הרבה יותר, כשהתחזוקה שלו היא פשוטה יותר והשימוש בו הוא סטנדרטי ולא מורגש בדרך כלל הבדל משמעותי מדק עץ.
 
 

אסתטיקה ומחיר

 
אם מעמידים דק סינטטי ליד דק מעץ ומשווים ביניהם, סביר להניח שרוב האנשים יבחינו כי עץ אסתטי יותר. עם זאת, אם אתם מתקינים ומשקיעים בדק סינטטי בבית שלכם, אין לידו דק עץ שמושווה אליו ומבחינה אובייקטיבית מדובר בריצוף אסתטי שמחקה היטב את מראה העץ הטבעי ובהחלט מהווה פתרון אסתטי ומכובד עבור החצר שלכם – כל זה במחיר שיהיה בדרך כלל נמוך יותר מעץ.
 
 

תכננו את הדק שלכם על הצד הטוב ביותר

 
הקמה של דק היא לא עניין של מה בכך, בין אם מדובר בדק עץ איכותי וטבעי ובין אם מדובר בדק סינטטי, שהוא אמנם לא טבעי אך במקרים רבים הוא איכותי לא פחות. השקיעו בדקים האיכותיים שאותם אתם מחפשים, דרך השירות המקצועי של בול עץ – שיתאים עבורכם בדיוק את הדק שעליו חלמתם. מעבר לכך בול עץ מומחית ובעלת ניסיון רב שנים גם עם פרגולות אלומיניום, פרגולות מעץ, מטבחי חוץ ועוד.
 

דקים מעץ ודקים סינטטיים של המותג המוביל בישראל בול עץ

חברת בול עץ מתכננת ומבצעת דקים סינטטיים ומעצים קשים. הניסיון הרב של חברתנו בביצוע דקים פרטיים וציבוריים עומד לרשות המתכנן והלקוח בבחירת הסוג, אפשרויות התכנון והקפדה על התקנה. צוותי ההרכבה של חברת בול עץ הינם המנוסים והאמינים בישראל.
 
לפרטים נוספים התקשרו: 09-9588785