דגשים ברכישת פרגולות ודקים לבית ולגן

 
כמה פעמים הבטתם בחצר הבית שלכם מבעד לחלון והצטערתם על כך שאתם לא מנצלים את החצר שלכם כמו שחלמתם? כמה פעמים אירחתם חברים או בני משפחה בביתכם אך התביישתם לצאת עימם לחצר המבולגנת והמוזנחת שלכם? כמה פעמים חשבתם לעצמכם שהחצר שלכם נראית יותר כמו מחסן גרוטאות ולא כמו גינה ביתית? אם המצבים הללו מוכרים לכם, סימן שאין לכם לא פרגולות ולא דקים.


 
 

דקים בחצר הבית – לשדרוג הגינה ולחיסכון במים

 
אנשים רבים חולמים על גינה מטופחת עם מדשאות מוריקות ופרגולות. אלא שבמציאות הישראלית, טיפוח ואחזקת גינה ביתית יכולה להיות משימה לא זולה כלל וכלל. בעקבות משבר המים המתמשך, בו נתונה ישראל כבר מספר שנים, מחירי המים עולים בהתמדה מדי שנה. משמעות הדבר היא שכל מי שמחזיק גינה או חצר ביתית וזקוק למי השקיה רבים, נדרש לשלם אלפי שקלים מדי חודש עבור חשבון המים בלבד.

לנוכח עליית מחירי המים ולאור העובדה שאף אחד לא רוצה חצר יבשה ומוזנחת, הפיתרון האידיאלי הוא ריצוף החצר באמצעות דקים מעץ לגינה ופרגולות. דקים במקום דשא יאפשרו לכם לשדרג את חזות החצר שלכם ולהעניק לה מראה נעים ומזמין, מבלי שתיאלצו לשלם אלפי שקלים מדי חודש. דקים בחצר הבית כרוכים רק בעלות התקנתם החד-פעמית, ואינם דורשים הוצאות נוספות מדי חודש. הודות לדקים, גם אתם תוכלו ליהנות מחצר מטופחת ויפהפייה, גם בתקופה של משבר במשק המים.
 
דק עץ מהסוג הטוב ביותר
 

דקים בגינה – מגוון יתרונות פונקציונאליים תחת כיפת השמים

 
פרט לעובדה שהתקנת דקים בגינת הבית מפחיתה את צריכת המים החודשית שלנו, כמו גם את ההוצאות החודשיות, לדקים יש גם יתרונות נוספים. כשגינת הבית מרוצפת באמצעות דקים היא לא תתמלא בשלוליות ובבוץ בימי הגשם, וגם לא תתייבש בחודשי הקיץ. הודות לדקים, לגינת הבית שלכם יהיה מראה אסתטי, נעים ומזמין בכל ימות השנה.

בנוסף, דקים מעץ אינם מתחממים בשמש כמו אמצעי ריצוף אחרים (אריחי שיש, אבן, אספלט וכדומה), ולכן אפשר ללכת עליהם ברגלים יחפות מבלי להסתכן בכווייה. דקים מעץ גם ידועים ביכולתם למנוע החלקה. לכן הם אמצעי הריצוף האידיאלי לחצרות ולגינות בהן יש בריכה או ג'קוזי. ריצוף בדקים מסביב לבריכה או לג'קוזי יכול למנוע את החלקתם של אלו היוצאים רטובים מן המים.
 

דקים לעיצוב החצר – שדרוג הגינה ואף יותר

 
עם דקים ופרגולות אנו יכולים לשדרג את עיצוב הגינה שלנו, בהתאם לצרכינו הייחודיים ולטעמנו האישי. ניתן לרצף את כל שטח הגינה או רק את חלקו. ניתן להתקין ריצוף בדקים בצורות גיאומטריות שונות, מסביב לאדניות, כשבילים ועוד.

כמו כן, כדאי לדעת שניתן להתקין דקים ופרגולות מסוגים שונים של עצים: איפאה, אורן, במבוק, טיק ועוד. לכל עץ יש את הגוון הייחודי לו. בנוסף, ישנן שיטות הרכבה שונות לדקים. הודות למגוון הרב, כל אחד יכול לבחור בדקים המתאימים לטעמו האישי, ולהעניק לחצר ביתו מראה כפרי, חמים ומזמין, כך שכל אחד ירצה לשהות בה.

עם חברת בול עץ תוכלו גם אתם לשדרג את חצר הבית שלכם באמצעות דקים, וליהנות ממגוון היתרונות שיש לדקים להציע.