גיבוש פרגולות תלויות בחצרות קטנות

 
פרגולות תלויות הן פרגולות ללא עמודים. הגג הוא גג מיתרים, היות והוא מחובר לחומה או לקיר הבית באמצעותם. המיתרים מאפשרים את קיפול הגג לדופן הקיר או החומה בחורף ואת התרוממות המשטח מחדש מדי אביב וקיץ. מעוניינים לדעת כיצד לגבש בחצרותיכם פרגולות תלויות? במאמר זה אנו מביאים סוגיות נבחרות עבור בעלי החצרות הקטנות ששואפים להקים בשטחם פרגולות.

קביעת מבנה הפרגולה


המבנה הוא מבנה תלוי, המבוסס על זוג מיתרים. ניתן לבחור בין גג קבוע ללא תריסים לבין גג תריסים שניתן לווסת אותם: לסגור, לפתוח ולהציב בזוויות שונות כדי לקבוע את עוצמת אור השמש הנכנסת. פרגולה כזו מאפשרת לכם שליטה מלאה בגג, שכן לא רק שהוא מתקפל מתי שאינכם צריכים את הפרגולה, בעודו באוויר הוא מאפשר לכם שליטה מלאה על האור הטבעי לצרכי קריאה ופעילויות פנים שונות.

 
 
 
 

קביעת עיצוב הפרגולה


הפרגולה, בגדול, היא אלמנט עיצוב מודרני, בשונה מהגזיבו האותנטי. מה כן אפשר לשנות בעיצוב? ניתן לקבוע את הגוון כגוון מתכתי, אפור, שחור או עץ. ניתן לקבוע את עובי הפרגולה וחשוב מאד לעשות זאת בהתאם לגודל החצר שלכם. היא חצר קטנה ולכן נדרשת מידת עובי דקה מאד. מדוע? משום שאם הפרגולה עבה, גם אם היא תתאים פיזית לחצר שלכם היא תיראה מגושמת בשל היותה בולטת מדי. הפרגולה הוא רכיב פרזול שצריך להשתלב עם הגדר, המעקה ויתר רכיבי המכתת בחצר. קביעת ממד עובי דק תורמת לכך תרומה מכרעת.

רכישה מעשית של הפרגולה התלויה


פרגולות תלויות ניתן לרכוש בחברה המשווקת מוצרי גינה וחצר. חברה זו מתמחה בכל סוגי הפרגולות וניתן להסדיר בה פרגולות תלויות בהתאמה אישית. פנו להדמיית המחשב שלה ואתרו את הפרגולה שתכננתם ועיצבתם. זיהיתם את הפרגולה? אל תמהרו להסיק על פי התמונה בלבד. גשו לדף שלה, עיינו במידות העובי וודאו שהגוון שנשקף מול עיניכם הוא אכן הצבע של הפרגולה. תמונה עשויה להטעות לעתים. במידה והפרגולה מתאימה לחצר שלכם, ניתן יהיה להזמין אותה ולתאם התקנה מטעם החברה. במהלך ההתקנה, תשתמש החברה בריתוך ולא בחיבור ברגים על מנת להבטיח יציבות אופטימלית לפתרון ההצללה החדש שלכם.