אפיון פרגולות אלומיניום בחצרות וגינות

 
בחירת פרגולות אלומיניום נעשית ביעילות ובקלות בחברת תשתיות לגינות וחצרות. חברה זו מנגישה ללקוחותיה מגוון רחב של פרגולות אלומיניום איכותיות מהרגיל. היתרון הגדול של פרגולות אלומיניום מטעמה טמון בחיבור שלהן. בדרך כלל, כשמייצרים פרגולות אלומיניום, הן עשויות אך ורק מאלומיניום, חומר אלחלד מונע קורוזיה אך יחד עם זאת חלול וחלש לעומת הברזל והפלדה. על מנת להעמיד את הפרגולה הזו בתקנים, המשווקים מוכרים רק פרגולות קטנות מאד שהמשקל שלהן מאפשר חיבור בטיחותי של אלומיניום באמצעות ברגים. אבל בפרגולה גדולה זו כבר לא שיטה תקנית ולא בטיחותית. החיבור בחברת תשתיות גן וחצר מתבצע באמצעות ריתוך הן לרצפה והן של מסגרת הפרגולה ללוח של הגג. המסגרת היא מסגרת פלדה, בעוד הלוח עשוי אלומיניום. מעוניינים לדעת כיצד לאפיין פרגולות אלומיניום בחצרות שלכם? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע.

בחירה מבנית של הפרגולה


את מבנה הפרגולה חשוב מאד לגבש ביסודיות. מבנה הפרגולה עשוי להיות ללא עמודים, כשהוא צמוד קיר וניתן לקיפול הגג. ניתן להתקין פרגולה על 2 עמודים, צמודת קיר. לחילופין, ניתן לבחור פרגולה של 4 עמודים הפרוסה במרחב ומיועדת לחצרות גדולות במיוחד. פרגולות אלה מאפשרות פתיחה וסגירה חשמלית של התריסים לשם ויסות אור לתוכן.

 
 
 
 

גיבוש עיצוב הפרגולה


הפרגולה היא למעשה אלמנט עיצוב מודרני. בשונה מהגזיבו האותנטי, הפרגולה מבוססת על צורה מלבנית עם גג תריסים. מה שכן כדאי לעשות בעיצוב הוא לקבוע את הצבע של הפרגולה. אם החצר בכל זאת מתבססת על מראה אותנטי, ניתן להתאים לה פרגולה בצבע עץ, בעוד שחצר מודרנית לחלוטין יכולה להתבסס על פרגולה אפורה, לבנה או שחורה.

בחירה מעשית של הפרגולה


הפרגולה נבחרת ונרכשת באמצעות הדמיית מחשב של חברת תשתיות גן וחצר. באתר שלה ניתן לבחור את הפרגולה על פי התכנון המבני והעיצובי אשר גיבשתם. אם מצאתם תמונה של פרגולה שעונה לדרישות, אל תמהרו לרכוש אותה לפני שבדקתם שהצבע המופיע בתמונה הוא אכן צבע הפרגולה ושמידות העובי להן ציפיתם אכן עונות על הדרישות. במילים אחרות, מומלץ לקרוא את דף המידע של הפרגולה או לוודא שהיא מבוססת על הפרטים הרלוונטיים לכם באמצעות יצירת קשר עם מומחי החברה.